Meghan i Harry

i

Autor: Shutterstock

Rodzina królewska

Meghan Markle zostanie prezydentem? "Popiera ją siostra Bidena"

2023-08-08 13:57

Nie do wiary! Meghan Markle naprawdę ma szanse w wyścigu do Białego Domu. Przynajmniej, jeśli wierzyć organizacji Democracy Institute of Democratic voters i doniesieniom "Daily Mail". Według wyniku sondażu przeprowadzonego przez wspomnianą instytucję żona księcia Harry'ego przoduje pod względem popularności wśród kobiet, które mogą kandydować z ramienia demokratów.

Meghan Markle ma szanse zostać prezydentem USA. Szokujące wyniki sondażu

Meghan Markle ma wielkie ambicje polityczne - takie plotki krążą na świecie już od lat. Podsycała je chociażby komentatorka pałacowego życia i autorka książki "Meghan i Harry. Prawdziwa historia", lady Colin Campbell (70 l.). "Ona ma polityczne plany, wiadomo to od dawna. Powiedziano mi nawet, że zamierza w przyszłości kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych" - mówiła w australijskiej telewizji trzy lata temu. Tymczasem popularność Meghan Markle i jej męża spada, są powszechnie krytykowani i tracą kontrakty biznesowe. Zdawałoby się, że w tej sytuacji marzenia o Białym Domu księżna Sussexu powinna schować do kieszeni. Ale podobno jest inaczej! Przynajmniej, jeśli wierzyć organizacji Democracy Institute of Democratic voters i doniesieniom "Daily Mail".

25 proc. Amerykanów zagłosowałoby na Meghan, gdyby demokraci wystawili kobietę jako kandydata na prezydenta. Markle ma poparcie siostry Bidena

Według wyniku sondażu przeprowadzonego przez wspomnianą instytucję żona księcia Harry'ego przoduje pod względem popularności wśród kobiet, które mogą kandydować z ramienia demokratów. Gdyby demokraci wystawili do boju o Biały Dom kobietę, aż 25 proc. Amerykanów najchętniej zagłosowałoby na Meghan Markle. Tyle samo na Kamalę Harris, na Hillary Clinton tylko 22 proc., a na Alexandrę Ocasio-Cortez 18 proc. To nie wszystko. Daily Mail informuje, że kandydaturę Meghan popiera rodzona siostra Joe Bidena, aktywistka polityczna Valerie. Czyżby Meghan miała zostać nowym Bidenem?!

Sonda
Co myśliszo wizji prezydentury Meghan Markle?

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Koronacja króla Karola III. Historyczne wydarzenie z protestami w tle
Joe Biden dziękuje Polakom. Historyczne przemówienie w Warszawie