Myślała, że ustrzeliła wilcze szczenię, okazało się, że to pies. Furia po przechwałkach myśliwej!

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@impurrfectwitch Myślała, że ustrzeliła wilcze szczenię, okazało się, że to pies. Furia po przechwałkach myśliwej!

Pochwaliła się trofeum

Zastrzeliła i obdarła ze skóry psa. Myśliwa myślała, że to wilk. "Drugi raz zrobiłabym to samo"

2022-09-28 11:28

"Wspaniale było wysłać SMS-a do mojego mężczyzny i powiedzieć, że właśnie ustrzeliłam wilcze szczenię" - napisała na Facebooku mieszkanka Montany, Amber Rose. Kobieta pokazała zdjęcie, na którym pozuje z martwym, oskórowanym zwierzęciem. Okazało się jednak, że zabiła nie młodego wilka, tylko psa razy siberian husky. Internauci wpadli w szał. Kobieta stanie przed sądem?

"Dziś rano wyruszyłam na samotne polowanie na niedźwiedzia czarnego, jednak zamiast tego, miałam okazję ustrzelić kolejne w tym roku szczenię wilka. Wspaniale było napisać do mojego mężczyzny i powiedzieć, że właśnie zabiłam wilcze szczenię" - takie słowa napisała w mediach społecznościowych niejaka Amber Rose z Montany. Kobieta pochwaliła się przy okazji kilkoma drastycznymi zdjęciami, na których pozuje wraz z martwym i obdartym ze skóry zwierzęciem. Na jej samochodzie widać ślady krwi.

Pochwaliła się trofeum z polowania, okazało się, że zabiła psa

Szybko okazało się, że myśliwa wcale nie ustrzeliła drapieżnika, tylko... psa rasy siberian husky. Internauci wpadli w szał. Pod jej postem pojawiły się setki pełnych furii i rozpaczy komentarzy. Jak podaje "Daily Beast", myśliwa idzie w zaparte, twierdząc, że otworzyła ogień, ponieważ była przekonana, że to groźne zwierzę i obawiała się o swoje życie. "Moje bezpieczeństwo było najwyższym priorytetem. To zwierzę warczało, wyło i zbliżało się do mnie, jakby miało mnie zjeść" - odpierała ataki.

Myśliwa zastrzeliła psa. "Drugi raz zrobiłabym to samo"

W końcu przyznała, że "popełniła błąd", jednocześnie zaznaczyła, że... drugi raz zrobiłaby to samo. "Zastrzeliłabym go, ponieważ był agresywny". Media informują, że biuro szeryfa hrabstwa Flathead, na terenie którego doszło do incydentu, wszczęło śledztwo w sprawie zabójstwa. Tymczasem Rose usunęła z mediów społecznościwych wszystkie posty na temat swojego ostatniego polowania. 

Sonda
Czy popierasz polowanie na zwierzęta przez myśliwych?
Protest przeciw myśliwym w Lublinie. "Maszerowali ku pamięci ofiar - ludzi i zwierząt"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają