Tragedia na plaży nudystów. 76-latek zastrzelił mężczyznę, który się onanizował

i

Autor: SHUTTERSTOCK Starszy mężczyzna nie mógł znieść zachowania 46-latka

Chwile grozy na wakacjach

Tragedia na plaży nudystów. 76-letni myśliwy zabił mężczyznę, który się onanizował

2022-07-27 11:15

Wstrząsające chwile na jednej z plaż nudystów we Francji. 76-letni mężczyzna w pewnym momencie wyciągnął broń i oddał trzy śmiertelne strzały w stronę człowieka, który onanizował się patrząc na jedną z odpoczywających na wybrzeżu kobiet. 46-latek, mimo udzielonej mu pomocy, zmarł. Napastnik przyznał się do winy i oddał się w ręce policji.

La Mama w Grand Parc de Miribel-Jonage, położona około 460 km na południowy wschód od Paryża, to niezwykle popularna plaża nudystów, którą rocznie odwiedza nawet 3,5 mln osób. Właśnie tam w ubiegłą sobotę (23 lipca) rozegrała się tragedia. Jak donoszą francuskie media, jeden z mężczyzn odpoczywających na wybrzeżu, 46-latek, którego tożsamość nie została podana, zachowywał się bardzo agresywnie. Zaczepiał i obrażał innych plażowiczów, miał im także grozić, po czym nagle zaczął się masturbować patrząc na kobietę siedzącą nieopodal. Na zaczepki mężczyzny zareagował inny turysta, 76-latek.

Strzelanina na plaży we Francji. Myśliwy oddał trzy strzały

Według "Le Parisien" między panami doszło do głośnej sprzeczki, po czym starszy nagle wyciągnął myśliwską strzelbę i oddał w kierunku 46-latka "co najmniej" trzy strzały. Jedna z kul miała trafić w klatkę piersiową ofiary. Ranny, mimo udzielonej pomocy, zmarł. 76-latek - jak się okazało zapalony myśliwy - przyznał się do wszystkiego i dobrowolnie oddał się w ręce policji. 

CZYTAJ TAKŻE: Koniec z rezerwacją miejsc na plażach Hiszpanii. Kontrowersyjne zasady dla turystów!

Onanizował się w autobusie. Wideo 18+

Zastrzelił mężczyznę na plaży. Miał pozwolenie na broń

76-latek, zgodnie z ustaleniami lokalnych mediów, miał pozwolenie na broń jako członek klubu myśliwskiego. Nie wiadomo jednak dlaczego zabrał strzelbę na plażę. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie umyślnego zabójstwa. Napastnik przebywa w areszcie.

CZYTAJ TAKŻE: Uprawiali seks na desce surfingowej. Gorące sceny w nadmorskim kurorcie! [18+]

Sonda
Czy spotkałeś kiedyś ekshibicjonistę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany