Seks na desce

i

Autor: Shutterstock Miłosne uniesienia na desce

Sporty wodne

Uprawiali seks na desce surfingowej. Gorące sceny w nadmorskim kurorcie! [18+]

2022-07-25 14:03

Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, dokumentujące ostre miłosne igraszki dwojga kochanków, jakim oddają się... na desce surfingowej. I choć pewnie oni sami zapomnieli w tym momencie o całym świecie, to cały świat długo nie zapomni o nich. Miłosne wygibasy zrobiły na Internautach wielkie wrażenie. "Ja nawet nie umiem na tym złapać równowagi, a oni...".

Uprawianie seksu w miejscach publicznych, mimo zakazów, zdarza się dość często, zwykle jednak w parkach, na ławkach, na plażach. Tym razem kochankowie postanowili oddać się miłosnym uniesieniom w sytuacji wręcz ekstremalnej. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak para uprawia gorący seks na dryfującej swobodnie kilkaset metrów od plaży desce surfingowej. Użytkownik, który udostępnił wideo na Twitterze twierdzi, że do incydentu doszło u wybrzeży Chorwacji.

Jaka kara za seks w miejscu publicznym?

Jeśli amatorzy seksu pod chmurką rzeczywiście robili to właśnie tam, to muszą się liczyć ze sporymi kłopotami, bowiem parę lat temu lokalne władze wprowadziły wysokie mandaty za nieobyczajne zachowanie, na które turyści pozwalają tam sobie nader często. Za seks w miejscu publicznym trzeba zapłacić nawet 700 euro kary (ponad 3,3 tys. zł). Dużo? 

CZYTAJ TAKŻE: "Biblijna" apokalipsa w rosyjskim Soczi? Mieszkańcy w panice. Przerażające nagrania!

Oszaleli! Uprawiali seks na desce surfingowej

Seks przy plaży: "Może mają pokój z dwójką dzieci"

Internauci nie szczędzą kochankom z Chorwacji komentarzy. "Ja ledwo umiem się na tym utrzymać, a oni..."; "Rose and Jack po zatopieniu Titanica - wersja alternatywna"; "Na początku myślałem, że to rekin płynie", "Zaj***sta sprawa. Więcej luzu ludzie!"; "Może mają pokój z dwójką dzieci i mają chwilę spokoju" - to tylko niektóre z nich.

CZYTAJ TAKŻE: Gorący seks w świnoujskim muzeum. Wszystko się nagrało! "Na miłość boską, Kochani"

Sonda
Czy seks w miejscu publicznym powinien być dozwolony?
Nasi Partnerzy polecają