Seks na plaży w Mielnie. Co grozi parze kochanków?

i

Autor: archiwym se.pl Seks na plaży w Mielnie. Co grozi parze kochanków?

Mielno: Co grozi parze kochanków za seks na plaży? [WIDEO 18+]

2021-07-19 10:37

Seks na plaży w Mielnie. Para kochanków spędziła upojny wieczór na plaży. Na ich gorące harce w piachu patrzyły tłumy plażowiczów! Sprawa zbulwersowała wielu internautów, którzy zobaczyli nagranie w sieci. Jedni uważają, że takie zachowania w miejscach publicznych są skandaliczne. Inni gorąco wspierali poczynania mężczyzny i kobiety. Jeśli ktoś czuje się urażony zaistniałą sytuacją może sprawić, że kochankowie poniosą srogie konsekwencje. Co grozi za seks na plaży bądź innym miejscu publicznym? Czytaj na se.pl.

Seks na plaży w Mielnie. Gorące harce w piasku. Zobacz nagranie

Do zdarzenia doszło wieczorem na plaży w Mielnie, najprawdopodobniej w przeciągu kilku ostatnich dni. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać, jaka para kochanków uprawia gorący seks na piasku. W tle widać promienie zachodzącego słońca odbijające się w łagodnych falach Bałtyku. Do kopulującego z kobietą mężczyzny podeszło dwóch plażowiczów w czarnych podkoszulkach. Próbują rozdzielić parę, ale próba ta nie zakończyła się powodzeniem. Po chwili podbiegł do nich ubrany w ubrany w jaskrawożółtą koszulkę rozgniewany turysta. Plażowicz zdzielił klapkiem mężczyznę uprawiającego seks z kobietą. Zadał mu dokładnie trzy ciosy. Po chwili uczestniczący w miłosnych uniesieniach mężczyzna wstał i odszedł w nieznanym kierunku. Nie miał na sobie nawet spodni. Tym scenom przyglądały się tłumy osób, które tego wieczora wybrały się na plażę w Mielnie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Czytaj koniecznie: SEKS na Mariackiej w Katowicach! Ławka aż trzeszczała. Jest nagranie [WIDEO, BEZ CENZURY]

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Seks na plaży w Mielnie. Policja widziała nagranie. Co grozi parze kochanków?

Policjanci przyznają, że znają sprawę. - Widzieliśmy to nagranie. Wiadomo, że mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.Wcześniej został wylegitymowany i ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie - informuje kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie. Jaka kara grozi za uprawianie seksu w miejscu publicznym? Odpowiedź znajdziemy w kodeksie wykroczeń. Zgodnie z art. 140 : Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Czytaj koniecznie: Seks w samochodzie. Czy za seks w aucie grozi kara? Sprawdź!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany