Najmłodszy influenser świata! Ma 3 LATA. Rodzice w ogniu krytyki!

2020-11-26 10:00 zw

Świetna zabawa czy męczenie dziecka? Jedno jest pewne - mały Elensio Sulaj (3 l.) z Wielkiej Brytanii został najmłodszym influenserem świata! Matka przebiera go w drogie ciuszki od największych światowych projektantów i robi zdjęcia. Zapewnia, że do niczego nie zmusza syna.

Najmłodszy influenser świata ma trzy lata! A zaczynał internetową karierę, gdy miał zaledwie rok. Elensio Sulaj (3 l.) z Waltham Cross w Hertfordshire ma garderobię wartą około 50 tysięcy złotych. A jego matka Enkeleda Sulaj (25 l.) uwielbia przebierać syna w ciuszki prosto od takich firm, jak Burberry, Versace, Gucci czy Givenchy. Nie pozwala mu tylko bawić się na dworze, gdy ma na sobie coś drogiego.

3-latek dorobił się póki co 26 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Uważają, że jego profil jest uroczy, ale rodziców zalała też fala krytyki. Niektórzy twierdzą, iż przebieranie dziecka w niewygodne i drogie stroje czy urządzanie mu sesji zdjęciowych to zwykłe męczenie go. Matka odpowiada, że do niczego nie zmusza dziecka i kiedy nie ma ochoty ono na przebieranki, sesja zostaje odwołana.

Instagram - sztuka czy erotyka?
Najnowsze