Najseksowniejsza kucharka świata! Króliczek Playboya gotuje NAGO

2020-07-15 11:00 zw
Naturalne afrodyzjaki
Autor: Getty Images

Jeden z najseksowniejszych króliczków Playboya został mistrzem kuchni! Candida Batista (39 l.) z Brazylii postanowiła wyspecjalizować się w przyrządzaniu afrodyzjaków i pokazuje w internecie efekty swojej działalności. A kucharzenie zajmuje jej tak wiele czasu, że nigdy nie ma czasu się ubrać.

Któż lepiej niż króliczek Playboya wie, jak rozpalić zmysły?! Z tego założenia wyszła ponętna Candida Batista (39 l.) z Brazylii. Seksowna modelka, która nie raz gościła na okładce sławnego magazynu, postanowiła rozszerzyć działalność i została mistrzem kuchni. Wyspecjalizowała się w przyrządzaniu afrodyzjaków i pokazuje w internecie, jak przebiega proces gotowania.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Video by @theorhodius Post udostępniony przez Cândida Batista (@that.carioca)

A kucharzenie zajmuje jej tak wiele czasu, że nigdy nie ma czasu się ubrać. Dlatego fani pięknej Candidy mogą liczyć na wiele śmiałych zdjęć. Bo kto ma głowę do wkładania ubiorów, kiedy krewetki już zaczynają się przypalać, a czekoladowo-cynamonowy napój roztacza aromaty? To są właśnie ulubione potrawy Brazylijki. Jak dowodzi Candida, jej dzieła kulinarne poprawiają krążenie krwi i zwiększają wydzielanie hormonów poprawiających libido.

Botwinka - przepis na zupę z młodych buraków

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze