Pies

i

Autor: Instagram "toco.ev"

Szok!

Nie zgadniesz, jaką tajemnicę ma ten pies! Pozory mogą mylić

2023-07-31 9:00

Co widzisz, kiedy patrzysz na te zdjęcia? Uważaj, bo pozory w tym wypadku mylą naprawdę bardzo. Choć aż trudno w to uwierzyć, ten pies tak naprawdę wcale nie jest zwierzęciem, a... człowiekiem. Teraz ekscentryczny Japończyk, który postanowił porzucić życie człowieka i zacząć życie psa, powrócił! Musisz to zobaczyć.

Japończyk przebiera się za psa, bo nie chce być człowiekiem! Chodzi na spacery na czworakach. Można się pomylić!

"Pamiętacie czasy, kiedy byliście mali? Chcieliście być czarodziejami albo superbohaterami? Ja marzyłem od przedszkola, by być psem i wychodzić na spacery" - mówi Toko-San z Japonii, cytowany przez "New York Post" i inne media na całym świecie. Mężczyzna nawet w dorosłym życiu marzył o tym, by porzucić życie człowieka i zacząć życie psa. Jak postanowił, tak zrobił! Po raz pierwszy informacje o tym szokującym pomyśle obiegły świat nieco ponad rok temu. Toko-San zrobił wtedy światową karierę. Wpadł bowiem na pomysł wykonania profesjonalnego, bardzo realistycznego przebrania psa. Jego zrobienie zlecił specjalnej firmie, która zajmuje się tworzeniem kostiumów do filmów. Przebranie psa rasy collie powstawało przez 40 dni i nanoszono na nie niezliczone poprawki według wskazań Toko-Sana. Mężczyzna wydał na swoje nowe wcielenie równowartość niemal 65 tysięcy złotych!

Toko-San: "Wybrałem Lassie, bo długie futro ukrywa ludzką sylwetkę"

Teraz podrabiany zwierz poszedł na swój pierwszy spacer jako pies rasy border collie. Mężczyzna włożył swój kostium i chodził parkowymi alejkami na czterech łapach, czy też nogach i rękach w zależności od tego, jak na to spojrzeć. Oczywiście wszystko zrelacjonował w mediach społecznościowych. Jakaś dobra dusza zgodziła się prowadzać go na smyczy i traktować tak samo jak prawdziwego pupila... "Wybrałem Lassie, bo długie futro ukrywa ludzką sylwetkę" - tłumaczył Japończyk w mediach społecznościowych, w których teraz raz po raz zamieszcza zdjęcia i filmy pokazujące siebie samego w kostiumie psa. Niektóre jego filmy mają niemal dwa miliony wyświetleń!

Sonda
Wolisz psy czy koty?

Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Psy pocą się poprzez
Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]
V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany