Nowa moda na zdjęcia z wakacji. Selfie z… rekinem

2016-02-25 1:00

Zdaje się, że fotografowanie różnych – zwłaszcza tylnych – części ciała i chwalenie się tym na portalach społecznościowych już nie wystarcza. Teraz zapanowała nowa moda. Robienie sobie selfie różnymi morskimi stworzeniami. Na przykład z… rekinami.

I to nie podczas nurkowania pod nadzorem instruktora czy po złowieniu na wędkę… Pewien mężczyzna z Florydy postanowił gołymi rękoma wyłowić z wody rekina, tylko po to, żeby zrobić sobie z nim fotkę. Wszystko to zostało uwiecznione nie tylko przez niego ale i innych plażowiczów, a film umieszczony na Facebooku obejrzały setki tysięcy ludzi. Widać na nim jak mężczyzna idzie przy brzegu. Nagle zauważa rekina, wbiega do wody, chwyta go za ogon, wyciąga na piasek. Przez moment siłuje się z rzucającą się i próbującą wyrwać się rybą. Kiedy rekin w końcu poddaje się, mężczyzna przyciska rekina do piachu i pozuje do zdjęcia. Sobie i innym, bo całą akcję obserwowało wielu innych plażowiczów, dla których było to zabawne. W końcu ktoś podszedł, chwycił biednego rekina i wrzucił z powrotem do wody.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE