Rodzina z Enoh zabita

Osiem ciał z ranami postrzałowymi, w tym pięcioro dzieci! Przerażająca zbrodnia w stanie Utah [ZDJĘCIA]

2023-01-05 8:11

Osiem ciał z ranami postrzałowymi, z których pięć należało do dzieci, znaleziono w domu w mieście Enoh w stanie Utah. Do makabrycznego odkrycia doszło w środę, 4 stycznia, w budynku przy Albert Drive. Jak informują lokalne władze, ofiary to członkowie tej samej rodziny, ale nie ma już zagrożenia dla pozostałych 8 tys. mieszkańców Enoh. Sprawą zajęły się organy ścigania.

Osiem ciał z ranami postrzałowymi w stanie Utah. Wśród ofiar pięcioro dzieci

W domu w miejscowości Enoh w stanie Utah ujawniono 8 ciał z ranami postrzałowymi, wśród których było pięcioro dzieci - informuje PAP. Odkrycie miało miejsce w środę, 4 stycznia, w budynku przy Albert Drive, a lokalne władze podały, że martwych członków tej samej rodziny znaleziono w czasie kontroli posiadłości. Doszło do niej po tym, jak ofiar nie widziano od dłuższego czasu. Jak dodano, nic nie wskazuje, by jakiekolwiek niebezpieczeństwo groziło jeszcze pozostałym z 8 tys. mieszkańców Enoh. Rob Dotson, przedstawiciel miasteczka w stanie Utah, powiedział, że cała jego społeczność jest wstrząśnięta tragicznym wydarzeniem i że zabita rodzina była dobrze znana innym mieszkańcom.

- Ta społeczność obecnie cierpi. Odczuwa stratę i ból i ma wiele pytań - oświadczył Dotson w opublikowanym w środę, 4 stycznia, nagraniu wideo, które cytuje PAP, dodając, że policja ma wkrótce ujawnić więcej szczegółów na temat zdarzenia.

Sonda
Czy USA nadal powinno utrzymywać prawo do powszechnego posiadania z broni?
Żałobnik przewrócił pomnik na pogrzebie Kamińskiego

Pobicia, gwałty, zastraszanie... W naszym bliskim otoczeniu ktoś może przeżywać PIEKŁO!

Jak reagować, żeby nie zaszkodzić? POSŁUCHAJ rozmowy z policyjnym ekspertem.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki