Pamela Anderson KOŃCZY ze słonecznym patrolem! Zostawiła plażę dla MIŁOŚCI

2021-03-05 12:40 zw
Pamela Anderson: Kiełbaski sojowe na seks
Autor: East News Pamela Anderson: Kiełbaski sojowe na seks

To chyba koniec świata! Pamela Anderson (54 l.) porzuca słoneczną plażę w Malibu, choć spędziła tam dziesiątki lat swego życia i chociaż to właśnie z plażą jest nierozerwanie - jak nam się dotychczas zdawało - związana. Gwiazda już nigdy nie zrobi słonecznego patrolu w Malibu. Pamela właśnie ogłosiła, że wystawia na sprzedaż swoją ekskluzywną rezydencję z dostępem do złocistej plaży. A wszystko po to, by już na zawsze zamieszkać w Kanadzie. To właśnie tam, w swoim drugim domu mieszka obecnie Pamela i właśnie tam wyszła za mąż po raz szósty.

Ta miłość jest dla Pameli Anderson (54 l.) ważniejsza niż słoneczne patrole w Malibu! Choć fani gwiazdy nie mogą w to uwierzyć, aktorka porzuca ukochaną plażę, choć spędziła tam dziesiątki lat życia. Boska Pamela ujawniła, że wystawia na sprzedaż swoją ekskluzywną rezydencję z dostępem do złocistej plaży w Malibu. Willa została zbudowana specjalnie według wskazówek gwiazdy w stylu luksusowego domku na drzewie, choć osadzona jest na stałym gruncie. Przeszklone przestrzenie, palenisko, sauna i basen zapewniały półnagiej Pameli niczym nie skrępowany kontakt z naturą, a na plaży mogła od samego rana czuć się jak za czasów "Słonecznego Patrolu"... Lecz te dni bezpowrotnie przeminęły. Pamela liczy na to, że uda jej się szybko sprzedać rezydencję. Zażądała za nią 15 milionów dolarów.

NIE PRZEGAP: WOJNA księżnych! Meghan Markle wymieniła TRZECH wrogów w rodzinie królewskiej. Mówi o Kate

Dlaczego gwiazda zdecydowała się uciec z takiego raju? Wszystko przez miłość! Anderson mieszka obecnie w Kanadzie i to właśnie tam poznała swojego szóstego męża. Początkowo był jej ochroniarzem i wykonywał różne prace remontowe, ale nie opierał się długo uwodzicielskiej sile legendarnej seksbomby. "Pora na powrót do korzeni. Tworzę moje życie na nowo tam, gdzie ono się zaczęło. To była szalona jazda, a teraz zatoczyłam pełne koło" - mówiła Pamela w rozmowie z "Daily Mail". Szósty ślub wzięła w grudniu zeszłego roku. Jej poprzednie małżeństwo z producentem filmowym Jonem Petersem przetrwało zaledwie 12 dni. Pierwszy ślub wzięła z Tommym Lee w 1995 roku po kilku dniach znajomości. Pierwszy rozwód odbył się w 1998 roku. W latach 2006-2007 aktorka była żoną Kida Rocka, a od 2007 do 2008 Ricka Salomona. Z tym ostatnim po rozwodzie znów się z Pamelą zeszli, byli małżeństwem także w latach 2014-2015.

NIE PRZEGAP: Wyrzucili ją z filmu bo UTYŁA?! Koszmar Amber Heard

Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Polskie gwiazdy w bikini. Ile zapłaciły, by tak wyglądać?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze