Pandemia zniszczyła biznesy Trumpa! Ma 300 MILIONÓW długu

2021-01-23 12:00 zw
Donald Trump opuścił Biały Dom
Autor: Manuel Balce Ceneta/AP

Koronawirus dopadł biznesy rodziny Trumpów! Jak pisze "Daily Mail", były prezydent Stanów Zjednoczonych wraca do zarządzania swoim imperium w czasach wielkiego kryzysu. Dług hoteli czy klubów golfowych należących do Donalda Trumpa (75 l.) sięga 300 milionów dolarów.

Donald Trump (75 l.) znów ma problemy! Jeszcze nie pogodził się z przegranymi wyborami prezydenckimi, a już musi głowić się nad tym, jak uratować swoje interesy. Jak pisze "Daily Mail", były prezydent Stanów Zjednoczonych wraca do zarządzania swoim imperium w czasach wielkiego kryzysu. Dług hoteli czy klubów golfowych należących do Donalda Trumpa (75 l.) sięga 300 milionów dolarów! Jak to możliwe? Przykładowo The Trump International Hotel w Waszyngtonie przyniósł aż o 60 proc. mniejsze zyski niż w 2019 roku i zarobił marne 15,1 miliona dolarów. 

NIE PRZEGAP: Dramat Meghan Markle i rodziny królewskiej. Mały Archie już chodzi na TERAPIĘ!

Szkocki klub golfowy stworzony przez Trumpa zarobił jedyne 10 milionów. Jedynie Mar-a-Lago, oczko w głowie byłego prezydenta i zarazem jego nowa siedziba odnowotowało 10-procentowy wzrost zysków. Co na to rodzina Trumpów? Doniesienia o długach skomentował Eric Trump, który prowadzi interesy rodzinne w zastępstwie ojca od czterech lat. Jak powiedział w wywiadzie dla The Associated Press, dług ów jest "nieistotny", a przyszłość firmy rysuje się we wspaniałych barwach. "Nasze perspektywy są nieskończone" - przekonuje Eric, odmówił jednak podania szczegółów owych perspektyw. Co ciekawe, w październiku ubiegłego roku Forbes informował, ze Trump ma miliard dolarów długu. Może więc prawda jest obecnie jeszcze gorsza niż nowe wyliczenia?

NIE PRZEGAP: Oto NOWA pierwsza rodzina! PRAWIE wszystkie wnuki Bidena. Zabrakło dziecka STRIPTIZERKI

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Najnowsze