Piękna Helena uczy jak MORSOWAĆ! Gorąca modelka wytopiła PRZERĘBEL w rzece

2021-03-03 13:00 zw
Helena Christensen uczy jak morsować
Autor: SHUTTERSTOCK Helena Christensen uczy jak morsować

Brrrr! Te zdjęcia mrożą krew w żyłach i wprawiają w nieokiełznany dygot. Helena Christensen (51 l.) zamiast uciekać do ciepłych krajów, pozuje do najnowszych zdjęć na Instagrama w przeręblu, odziana jedynie w skąpy kostium kąpielowy. Top modelka jest nie tylko wiecznie młoda, ale tak gorąca, że pod jej wpływem w zamarzniętej na lód i otoczonej zaspami rzece wytworzył się solidny przerębel. A nieustraszona Helena od razu dała nura w sam jego środek. Pokazała dokładny instruktaż morsowania. Teraz nikt nie ma już najmniejszych wątpliwości, jak zachować zdrowie i młodość po wsze czasy.

Ona nie zna strachu! Helena Christensen (51 l.) zamiast uciekać do ciepłych krajów postanowiła pławić się w lodowatej wodzie. I pokazała swoim fanom na Instagramie dokładny instruktaż tak modnego teraz również wśród największych gwiazd morsowania. Pokazała dokładny instruktaż morsowania. Teraz nikt nie ma już najmniejszych wątpliwości, jak zachować zdrowie i młodość po wsze czasy. Helena jest tak gorąca, że pod jej wpływem w zamarzniętej na kamień i otoczonej zaspami rzece wytworzył się solidny przerębel. A ona od razu tam wskoczyła! "Chcieliście pełnego zanurzenia" - podpisała mrożący krew w żyłach filmik, na którym nurza się w zimowej rzece aż po szyję.

NIE PRZEGAP: Taylor Swift OBURZONA na Netflixa! To ją zabolało. Chodzi o seks i miłość!

Na innym filmie piękna Helena Christensen pokazuje, jak zacząć morsować. Trzeba przykucnąć w płytkiej, lecz lodowatej wodzie i na początek lekko zbryzgać ciało, potem wykonać przysiad, a następnie zanurzyć się głębiej. Kto odważy się na takie zabiegi? Już wcześniej top modelka zapewniała, że właśnie kontakt z naturą i ćwiczenia poza siłownią zapewniają jej wieczną młodość. "Pływaj w oceanie, w rzekach, jeziorach. Wspinaczka, spacery, rąbanie drewna - to najlepsze ćwiczenia, bo wcale nie odbieramy ich jak trening. Nie czujemy, że ćwiczymy, tylko czujemy, że żyjemy" - tak modelka reklamuje naturalne lodowate kąpiele.

NIE PRZEGAP: Szok! Książę Harry ma JEDEN garnitur od lat, Meghan Markle ZATRWOŻONA

Zobacz kąpiel Wesołych Morsów Z Jezioraka w ramach WOŚP w Iławie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze