Piękna modelka ogrzewa się w STAJENCE!

2015-12-15 12:59

Bar Refaeli ma swój wypróbowany sposób na chłody! Ostatnio, kiedy gięła się w skąpej bieliźnie, wskoczyła do stajenki i ogrzała się siankiem!

Zima za pasem, lada chwilę spadną pierwsze śniegi, a przymrozki raz po raz ścinają ziemię. Cóż mają w tej sytuacji począć piękności w bikini czy w koronkowej bieliźnie?! Choćby seksowna Bar Refaeli (30 l.)! By nie odmrozić sobie odsłoniętych wdzięków, modelka wzięła się na sposób. Po prostu wskoczyła do najbliższej stajenki i tam otuliła się stogami i snopkami. I już mogła na nowo giąć się tak, jakbyśmy mieli nie grudzień, a środek gorącego lata.

ZOBACZ TEŻ: Bar Refaeli powiedziała „Tak”! Topmodelka wzięła ślub

Pochodząca z Izraela Bar Refaeli znana jest nie tlyko ze swoich sesji zdjęciowych, ale też z niegdysiejszego związku z Leonardo diCaprio. Brała też udział jako gość w jednej z edycji "Top Model".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE