Pies nadepnął na karabin i... zabił myśliwego. Makabryczna śmierć!

i

Autor: Shutterstock; Facebook Pies nadepnął na karabin i... zabił myśliwego. Makabryczna śmierć!

Właściciel psa nie miał szans

Pies zastrzelił hydraulika! Makabryczna śmierć w samochodzie

2023-01-25 8:57

Wstrząsające doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. W stanie Kansas w miniony weekend mężczyzna został zastrzelony przez swojego psa. Zmarły był 32-letnim hydraulikiem, a do tragedii doszło w samochodzie, podczas podróży na polowanie. Zwierzę nadepnęło na odbezpieczoną broń i śmiertelnie raniło swojego pana. To nie jest pierwszy taki przypadek!

W tę tragedię trudno uwierzyć! W sobotę, 21 stycznia, 32-letni Joseph Smith z Wichita został znaleziony martwy w swoim samochodzie, w pobliżu wioski Geuda Springs, po tym, jak jego pies przypadkowo go postrzelił. Mimo przeprowadzonej reanimacji 32-latek zmarł. "Mężczyzna siedział na przednim siedzeniu pickupa, a pies nadepnął na karabin, który leżał na tylnym siedzeniu. To spowodowało, że broń wystrzeliła prosto w mężczyznę" - informuje amerykański "Newsweek". Smith został trafiony w plecy.

USA. Pies zastrzelił właściciela. "Był hydraulikiem i muzykiem"

Do dramatycznych wydarzeń doszło podczas wyprawy na polowanie. Smith, prócz tego, że na co dzień był hydraulikiem i muzykiem, bywał też myśliwym. "Newsweek" tłumaczy, że w stanie Kansas, na terenie którego doszło do wypadku, ludzie muszą ukończyć kurs bezpieczeństwa i specjalistyczne szkolenie, aby uzyskać pozwolenie na broń. Myśliwi są również zobowiązani do bycia na bieżąco ze znajomością zasad bezpieczeństwa związanego z posiadaniem broni.

Pies zabił swojego pana. Jest więcej takich przypadków

Choć zaskakujący, nie jest to pierwszy przypadek, gdy zwierzę śmiertelnie raniło swojego pana. Sieć CBS przypomina, że w ostatnich latach miało miejsce kilka innych podobnych incydentów. W 2017 roku łowca bażantów ze stanu Iowa został przypadkowo postrzelony i ranny, gdy pies nadepnął na osłonę spustu strzelby. Z kolei w roku 2022 myśliwy zginał, gdy wkładał swojego psa na tylne siedzenie swojej ciężarówki. Łapa psa dotknęła załadowanej strzelby, a ta wystrzeliła i zabiła łowcę.

Sonda
Masz psa?
Pies Joanny Senyszyn był alkoholikiem
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają