Dymitri Miedwiediew

i

Autor: PAP Dymitri Miedwiediew

Miedwiediew znów szokuje

Piesek Putina wystroił się jak Herr Flick. W takich ciuchach oglądał czołgi!

2022-10-25 13:50

Dmitrij Miedwiediew, były prezydent Rosji, obecny wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, a przede wszystkim oddany człowiek Putina odwiedził w poniedziałek rosyjską fabrykę czołgów. Jednak tym, co przykuło największą uwagę jest strój Rosjanina. W czarnym skórzanym płaszczu wyglądał jak Herr Flick z serialu „’Allo ’Allo!”.

"Dziś pod kierownictwem Naczelnego Wodza w Niżnym Tagile przeprowadzono kontrolę produkcji czołgów w korporacji Uralwagonzawod, która jest największym producentem pojazdów opancerzonych. Omówiono kwestie przyspieszenia dostaw sprzętu do wojsk na użytek specjalnej operacji wojskowej, a także wyeliminowania istniejących problemów. Zadanie polegało na ścisłej realizacji ładu obronnego państwa we wszystkich jego kluczowych parametrach, aby zapobiec zakłóceniom w dostawach produkowanego sprzętu" – chwalił się Miedwiediew na Telegramie.

Wojna na Ukrainie. Miedwiediew jak z komedii

Media społecznościowe obiegło nagranie z jego poniedziałkowej (24 października) "wizytacji". Tym, co od razu zwraca uwagę, jest jego kuriozalny strój. Miedwiediew, ubrany w czarny, połyskujący, skórzany płaszcz od razu został przez Internautów porównany do kulejącego Herr Flicka, postaci z serialu "’Allo ’Allo!". "Ubrał się tak, żeby łatwiej było mu się wśliznąć do lufy czołgu, czy po prostu kogoś naśladował?" - kpi kanał Nexta na Twitterze.

Człowiek Putina znowu straszy. "Nie liczcie na to"

Miedwiediew przy okazji nie omieszkał po raz kolejny postraszyć Ukrainy i całego Zachodu. "Wielokrotnie spotykałem się z twierdzeniami, że sprzęt wojskowy i broń, na które jest zapotrzebowanie w Rosji, wkrótce się wyczerpią. Nie liczcie na to. Produkcja broni i sprzętu specjalnego rośnie we wszystkich kierunkach: od czołgów i dział po precyzyjne pociski i drony" - napisał. 

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Piekło o rosyjskim ataku jądrowym: "Jeśli Putin podejmie taką decyzję, będzie ona ostatnia w jego życiu" [Express Biedrzyckiej]