Daniel Langlois

i

Autor: www.fondation-langlois.org

KOSZMAR

Potworne okoliczności śmierci. W spalonym samochodzie na Dominice znaleziono zwłoki znanego przedsiębiorcy i jego partnerki

2023-12-06 19:57

Daniel Langlois, kanadyjski przedsiębiorca, który w przeszłości robił animację do „Parku Jurajskiego”, został znaleziony martwy wraz ze swoją partnerką. Ich zwęglone zwłoki znaleziono na karaibskiej wyspie. Do ich śmierci doszło w niejasnych okolicznościach. Policjanci do sprawy zatrzymali cztery osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego makabrycznego zdarzenia.

Nie żyje Daniel Langlois. Jego ciało znaleziono w spalonym samochodzie na Dominice

Daniel Langlois i Dominique Marchand byli właścicielami luksusowego hotelu Coulibri Ridge na wyspie. Policja uważa, że para wpadła w zasadzkę i została zastrzelona. Ich samochód miał zapalić się chwilę po upadku do wąwozu.

Funkcjonariusze pracujący przy sprawie zatrzymali cztery osoby – w tym małżeństwo w New Jersey, które prowadziło pobliską plantację czekolady. Wiemy o tym, że Langlois był zaangażowany w postępowanie sądowe przeciwko parze, która odmówiła mężczyźnie dostępu do drogi publicznej prowadzącej do kurortu Coulibri Ridge.

Para zginęła 1 grudnia. O szokującym lokalna prasa poinformowała dzień później.

Daniel Langlois był znanym przedsiębiorcom. Był znany przede wszystkim z pracy w dziedzinie obrazowania 3D w latach 80. oraz 90.

Sonda
Widziałeś film "Park Jurajski"?