Powiększała piersi za pieniądze na walkę z koronawirusem! Influenserce grozi 20 lat więzienia

i

Autor: Danela Rendon/instagram.com Powiększała piersi za pieniądze na walkę z koronawirusem! Influenserce grozi 20 lat więzienia

Ukradła miliony na biust

Powiększała piersi za pieniądze na walkę z koronawirusem! Influenserce grozi 20 lat więzienia

2023-02-09 11:20

Gwiazdka Instagrama walczyła z koronawirusem przez powiększanie piersi! Teraz Daniela Rendon (31 l.) ze Stanów Zjednoczonych może pójść do więzienia nawet na dwadzieścia lat za defraudację rządowych środków, wyłudzonych pod pretekstem rzekomych strat finansowych poniesionych przez firmę 31-latki podczas pandemii koronawirusa.

Influenserka wyłudzała pieniądze na walkę z koronawirusem. Ukradła półtora miliona złotych, żeby powiększać biust i żyć w luksusie

Chciała być gwiazdą Instagrama i prężyć dumnie pierś na seksownych fotkach. Daniela Rendon (31 l.) ze Stanów Zjednoczonych pracowała jako agentka nieruchomości, ale marzyła jej się światowa kariera w showbiznesie i łatwy pieniądz zarabiany przez influenserki. 31-latka z Miami nie miała jednak wystarczających środków na to, by zainwestować w luksusowe życie i operacje plastyczne, a bez tego bycie influenserką wydawało jej się niemożliwe. Daniela Rendon długo zastanawiała się, jak zrealizować swoje marzenia. Aż w końcu przyszła pandemia koronawirusa, a wraz z nią rządowe wysokie zapomogi dla firm borykających się ze skutkami lockdownów. Daniela wyczuła w tym żyłę złota. Składała wnioski o kolejne zapomogi na utrzymanie zatrudnienia w okresie pandemii i nie rozczarowała się. Dostała górę pieniędzy z funduszu zwanego w USA Small Business Administration and Paycheck Protection Program.

Wyłudziła pieniądze na walkę z Covid i wydała wszystko na operacje plastyczne, apartament i luksusowy samochód

Jednak zamiast na utrzymanie zatrudnienia pracowników, wydała wszystko na własne przyjemności, a konkretnie na operacje plastyczne, luksusowy samochód marki Bentley i apartament. Wszystko to pokazywała z dumą na Instagramie... W sumie zdefraudowała równowartość półtora miliona złotych. W końcu jednak jej krętactwa wyszły na jaw podczas kontroli finansowej. Jak pisze "New York Post", kobieta usłyszala siedem zarzutów oszustwa, dwa związane z praniem pieniędzy i jeden z kradzieżą tożsamości. Grozi jej 20 lat więzienia.

Sonda
Przechodziłeś Covid-19?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Kinga Zapadka, uczestniczka programu "40 kontra 20", szczerze o operacjach plastycznych | Gwiazdy bez maski
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają