Przedsiębiorca poszedł za daleko? Sprzedaje ŁÓŻKA-TRUMNY

2020-05-25 13:11 mw
W Kolumbii zaczęto produkować tekturowe łóżka, które w razie potrzeby można szybko przekształcić w… trumny
Autor: East News

Gromy z jasnego nieba poleciały w stronę producentów płynów do dezynfekcji i maseczek chirurgicznych, którzy wywindowali ceny i próbowali żerować na klientach. Ale w Kolumbii sprawy zaszły za daleko. Można tam kupić tekturowe łóżka, która w razie potrzeby można szybko zmienić w trumnę.

W Kolumbii do tej pory odnotowano 21 tys. przypadków zakażenia koronawirusem, z czego wyzdrowiało 5 tys. osób, a 727 zmarło na Covid-19. Kraj boryka się z wieloma brakami środków ochrony osobistej, łóżek szpitalnych czy trumien. W sąsiednim Ekwadorze również zabrakło trumien, więc Ekwadorczycy zdecydowali się na pochówki w kartonowych pudłach. W Kolumbii wielu osób nie stać na tradycyjne trumny, niektórzy są więc zmuszeni do cięcia kosztów. I to zainspirowało jednego z kolumbijskich przedsiębiorców. 

Fabryka ABC Displays postanowiła stworzyć swoje innowatorskie urządzenie. Właściciel firmy stwierdził, że łóżka szpitalne można wykonać w kartonu, a jeśli pacjent na nim przebywający umrze, od razu będzie można zamienić łóżko w trumnę. Łóżka są wielkości noszy, ważą dużo mniej niż tradycyjne i mogą utrzymać pacjenta o wadze maksymalnie 150 kg. Jak zapewnia producent ich żywotność wynosi pół roku. 

Kibice z tektury. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 43

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze