Przerasta Arniego. Jego syn ma większe muskuły

2021-03-07 15:00
Arnold Schwarzenegger i jego syn Joseph Baena
Autor: Coleman-Rayner /EAST NEWS

Arnold Schwarzenegger (74 l.) pewnie pęka z dumy! Jego syn, 23-letni Jospeh Baena poszedł w ślady ojca, ale w tym przypadku uceń przerósł mistrza.

Najwyraźniej rzeźbienie ciała 23-letni Joseph ma w genach. Trudno się dziwić, bo jego ojciec, słynny Terminator, zanim zaczął karierę aktora i polityka, zaczął trenować kulturystykę w wieku 15 lat i siedem razy wygrał najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne - Mr. Olympia. W jego ślady poszedł Joseph, ale jego bicepsy są o niebo większe niż ojca. 23-latek pochwalił się swoim muskularnym ciałem w mediach społecznościowych, i aż trudno nie oprzeć się wrażeniu, że próbuje prześcignąć swojego ojca.

Groby legend polskiego sportu. Straszne choroby i potworne wypadki. Niezapomniani

Swoje muskuły ćwiczy od kilku lat i potrafi wykonać wszystkie pozycje znane z zawodów kulturystycznych, a jego trenerzy nie mogą się nadziwić, jak dokonał tego ciężkim treningiem, bez jakichkolwiek używek, które akurat brał jego ojciec, gdy dopping nie był zabroniony.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze