Putin chce napaść TEN kraj. Zwycięstwo gwarantowane. Szokujące ustalenia!

i

Autor: Mikhail Klimentyev/AP Putin chce napaść TEN kraj. "Zwycięstwo gwarantowane". Szokujące ustalenia!

"Pokaże, że Rosja jest wielka"

Putin chce napaść na TEN kraj. "Zwycięstwo gwarantowane". Szokujące ustalenia!

2023-01-23 13:04

Zaskakujące informacje z Rosji! Putin nie poprzestanie na inwazji na Ukrainę? Zgodnie z doniesieniami byłego generała Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji, rosyjski prezydent rozważa napaść na kolejny kraj. Tym razem inwazja ma mieć cel... propagandowy. "Jest pomysł szybkiej, skutecznej operacji specjalnej, w której zwycięstwo będzie gwarantowane". O które państwo chodzi?

Wojna na Ukrainie trwa już 11 miesięcy. Władimir Putin (70 l.) na początku zakładał, że zajmie Kijów w cztery dni, przeliczył się jednak. Ukraina od początku spektakularnie się broni, a w ostatnim czasie mocno przechyla szalę na swoją stronę. Schorowany i coraz bardziej rozczarowany przebiegiem inwazji Putin planuje kolejną mobilizację i szuka sposobów, by wygrać tę niemal już przegraną wojnę. Jeśli poniesie porażkę, to oznacza też koniec dla niego. Dlatego chwyta się wszystkiego, co może poprawić mu notowania wśród rosyjskich elit i społeczeństwa.

Putin musi odnieść sukces. "Gwarantowane zwycięstwo"

Zgodnie z informacjami, jakie na Telegramie zamieścił autor kanału Generał SWR, Putin właśnie wpadł na pomysł, jak przekonać świat, że Rosja wciąż jest wielka. W piątek, 20 stycznia, Putin spotkał się ze stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. "Podczas zamkniętej części spotkania w wąskim formacie prezydent okazał się bardziej rozmowny, wygłaszając kilka »postępowych« wypowiedzi. Putin powiedział więc, że trzeba zrealizować pomysł szybkiej, skutecznej »operacji specjalnej« przeciwko sąsiedniemu krajowi, w której zwycięstwo może być praktycznie gwarantowane" - pisze Generał SWR. O jaki kraj chodzi?

Putin nie poprzestanie na Ukrainie? Ma plan

"Za taki kraj prezydent uważa Gruzję. Putin jest przekonany, że jeśli dojdzie do porozumienia z częścią obecnego kierownictwa Gruzji, możliwe jest sprowokowanie konfliktu poprzez realizację zwycięskiego scenariusza, a jednocześnie pomoc tej części prorosyjskiego kierownictwa Gruzji w pozbyciu się »niepożądanych elementów« u władzy. Jednocześnie prezydent Rosji zamierza rozwiązać »kwestię ormiańską«, nie precyzuje jednak, w jaki sposób".

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?
M. WYPIJ: JEŻELI BĘDZIEMY SŁABI MOŻEMY PAŚĆ ŁUPEM PUTINA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany