Putin mówi o okupacji Niemiec! To nie jest suwerenny kraj

i

Autor: Shutterstock; Mikhail Klimentyev/AP Putin mówi o okupacji Niemiec! "To nie jest suwerenny kraj"

Wojna na Ukrainie

Putin mówi o okupacji Niemiec! "To nie jest suwerenny kraj"

2023-01-26 10:50

Władimir Putin uważa, że Niemcy nie są suwerennym krajem, ale prędzej czy później "suwerenność wróci do Europy". Rosyjski dyktator wypowiedział swoje zdumiewające słowa podczas spotkania ze studentami Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego. Dlaczego Władimir Putin uważa, że Niemcy wcale nie są niezależnym państwem? Powiedział, że znajdują się pod okupacją.

Putin powiedział, że "suwerenność zostanie przywrócona Europie" Uważa, że Niemcy znajdują się pod okupacją USA

Angela Merkel przed laty ostrzegała Baracka Obamę, że Putin żyje w alternatywnej rzeczywistości. Po wybuchu wojny na Ukrainie szybko okazało się, ze jej słowa były prorocze. Rosyjski dyktator, jak to zwykle dyktatorzy, tworzy przy pomocy propagandy równoległą rzeczywistość, w której zbrodnie i ataki na niepodległe państwa są uzasadnione, a nawet konieczne. Wcześniej głosił, że Ukrainą rządzą naziści, teraz okazuje się, że Niemcy według Putina nie są suwerennym państwem. Jak to możliwe? Zdumiewające słowa dyktatora padły podczas spotkania ze studentami Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego, o czym informuje portal pravda.com.ua.

"Na terenie Republiki Federalnej Niemiec są amerykańskie wojska okupacyjne"

"Największym krajem w Europie, gospodarczym gigantem jest Republika Federalna Niemiec. Po II wojnie światowej Niemcy zostały podzielone na cztery sektory: amerykański, brytyjski, francuski i sowiecki. Tak więc Związek Radziecki sformalizował zakończenie tej okupacji status. Stany Zjednoczone nie. Formalnie, prawnie, na terenie Republiki Federalnej Niemiec są amerykańskie wojska okupacyjne, a w rzeczywistości jest ich bardzo dużo. I to nie ja to mówię. Mówią o tym ważni i chciałbym podkreślić, że politycy zorientowani nie na Rosję, ale na Niemcy" - stwierdził Putin i dodał, że niektórzy niemieccy politycy (nie podał nazwisk) rzekomo mówią, że ich kraj nie jest suwerenny. Potem dyktator zapowiedział, że "tak czy inaczej suwerenność zostanie przywrócona Europie". Czyżby marzyło mu się "przywrócenie suwerenności" Niemiec?

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.
Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?
Express Biedrzyckiej - dr Małgorzata Bonikowska: Niemcy mają kaca, wiedzą, że zbłądzili
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany