Putin jest po ślubie? To zdjęcie mówi wszystko. Kabajewa powiedziała tak

i

Autor: AP/Mikhail Metzel; Twitter TSB News Putin jest po ślubie? To zdjęcie mówi wszystko. Kabajewa powiedziała "tak"

Wcześniej spadł ze schodów

Putin wziął ślub? Zdjęcie mówi wszystko. Promienna Kabajewa pokazała TO!

2022-12-07 9:30

Władimir Putin (70 l.) od 15 lat jest łączony z Aliną Kabajewą (39 l.), nazywaną najbardziej giętką kobietą w Rosji. Ich płomienny romans zaowocował ponoć czwórką dzieci, jednak oficjalnie nigdy nie potwierdzili swojego związku. Od czasu wojny na Ukrainie Kabajewa rzadko pokazuje się publicznie, ale kilka dni temu zrobiła wyjątek. Oprócz widocznych zmian w jej wyglądzie zauważono też... obrączkę na jej palcu.

Mówi się, że to właśnie piękna gimnastyczka rozbiła małżeństwo Władimira Putina z Ludmiłą Szkriebniewą. Alina Kabajewa, najbardziej utytułowana rosyjska zawodniczka, o której mówi się "najbardziej elastyczna kobieta w Rosji", od ponad piętnastu lat łączona jest z rosyjskim dyktatorem. Wokół ich związku jest mnóstwo plotek. Są źródła, które twierdzą, że mają wspólnie czwórkę dzieci: 7-letnie bliźniaczki i dwóch synów. Latem tego roku pojawiła się informacja o kolejnej ciąży 39-latki, którą podobno Putin kazał jej usunąć. Inni twierdzą, że jego związek z Kabajewą to ustawka: "To oligarchowie dosłownie wepchnęli mu ją do łóżka, by uciąć plotki o jego homoseksualizmie. Nigdy z nią nie mieszkał" - mówiła niedawno Maria Maksakowa, była deputowana do Dumy Rosyjskiej.

Alina Kabajewa po operacjach plastycznych. Tak się wyszykowała na ślub?

Tymczasem od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Kabajewa bardzo rzadko pokazuje się publicznie. Zrobiła to jednak parę dni temu przy okazji otwarcia supernowoczesnego centrum gimnastycznego w Soczi. Zagrzewała do walki młode koleżanki mówiąc im, że gdy ona zaczynała karierę, to nie miała takich warunków do trenowania, ale "Rosja to kraj możliwości i tam niemożliwe jest możliwe". Od razu zwróciły uwagę zmiany w jej wyglądzie. Elegancka Kabajewa ubrana w czarny dopasowany garnitur miała wyraźnie poprawione rysy twarzy, naciągniętą skórę i powiększone usta. Był jeszcze jeden szczegół, który zaskoczył. Kabajewa miała na palcu prawej dłoni obrączkę - warto dodać, że w Rosji tradycyjnie kobiety noszą obrączki właśnie na prawej ręce. 

Putin ożenił się z Kabajewą? Wcześniej "mimowolnie zdefekował"

To od razu wywołało lawinę spekulacji o ślubie Kabajewej z Putinem. Czyżby kochankowie wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne "tak"? Podejrzenia, że 70-letni prezydent Rosji ożenił się z gimnastyczką pojawiają się zaledwie kilka dni po wstydliwym wypadku, jakiego ofiarą padł Putin. Incydent opisał autor kanału General SWR na Telegramie. "Schodząc po schodach w swojej rezydencji Putin jakoby upadł na kość ogonową i przewróciwszy się na bok zsunął się kilka stopni w dół; do incydentu doszło na oczach ochroniarzy, którzy pospieszyli mu na pomoc i wezwali lekarzy dyżurujących w posiadłości. W czasie wypadku u Putina doszło do mimowolnego wypróżnienia" - ogłosił światu.

Sonda
Czy wierzysz, że Putin i Kabajewa mają wspólnie dzieci?
Uciekinier z Rosji obnaża reżim Putina! "Są jak zahipnotyzowani"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany