Rihanna w ciąży

i

Autor: AP Rihanna w ciąży

Co za show!

Rihanna zszokowała w czasie Super Bowl! Rozpięła suwak i potwierdziła plotki! [ZDJĘCIA]

2023-02-13 9:01

Tzw. Halftime Show, jaki zawsze towarzyszy finałom Super Bowl, to wielkie wydarzenie muzyczne. Występują na nim największe gwiazdy, a całość zawsze jest idealnie dopracowana. Jednym z najważniejszych koncertów ostatniego finału był występ Rihanny - jej pierwszy od kilku lat. I z pewnością przejdzie do historii z co najmniej jednego powodu.

Wow! Cały świat mówi o tym, co wydarzyło się w ten weekend, podczas Super Bowl. W przerwie finałowego meczu, w tzw. Halftime Show, swój koncert, pierwszy od kilku lat, zagrała Rihanna. 34-letnia piosenkarka z Barbadosu już samym pojawieniem się na scenie wprawiła publiczność w zachwyt, potem było tylko ciekawiej. Gwiazda, która razem z raperem A$AP Rockym w 2022 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, zrobiła na Super Bowl spektakularne wejście. Wystąpiła bowiem na podwieszanej platformie, zawieszonej kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

Rihanna znów w ciąży. "To jej plan"

Od stóp do głów była ubrana w czerwony, obszerny kostium, który nagle rozpięła, a wtedy fani ujrzeli jej zaokrąglony brzuszek. Od razu rozpoczęły się spekulacje na temat kolejnej ciąży artystki. Na potwierdzenie tych informacji nie trzeba było długo czekać. Menedżer Rihanny przyznał w niedzielę wieczorem, że 34-latka spodziewa się drugiego dziecka. Warto przypomnieć, że jej pierworodny syn urodził się w maju ubiegłego roku, ma więc 9 miesięcy.

"Są jak każda zakochana para". Rihanna w kolejnej ciąży

"Wszystko, co Rihanna robi, robi na swój własny sposób, według własnego harmonogramu, a posiadanie dziecka nie jest niczym innym. Ona i A$AP Rocky są w siódmym niebie. Są jak każda inna para przyszłych rodziców. Tak, są sławni, ale jednocześnie są zakochanymi ludźmi, którzy chcą stworzyć piękną rodzinę" - mówi źródło z otoczenia pary, cytowane przez magazyn "People". 

Sonda
Poszedłbyś na koncert Rihanny w Polsce?
Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany