Najpierw zdrada, teraz areszt? Chłopak Rihanny oskarżony o napad z bronią. Dramat ciężarnej gwiazdy

2022-04-21 11:09
Najpierw zdrada, teraz aresztowanie. Chłopak Rihanny jest oskarżony o napaść. Ciężarna piosenkarka zostanie sama?
Autor: AP Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się dziecka

A$AP Rocky, zanany amerykański raper, a prywatnie partner barbadoskiej piosenkarki Rihanny, został w środę (20 kwietnia) aresztowany na lotnisku w Los Angeles, w związku ze strzelaniną, do jakiej doszło w 2021 roku. Oskarżono go o napaść z użyciem broni palnej. Wyszedł za dwumilionową kaucją! Kilka dni wcześniej pojawiła się plotka, że Rocky zdradził ciężarną ukochaną z projektantką butów.

Była sielanka, a teraz nad Rihanną zbierają się czarne chmury. Słynna piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży i niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Jego ojcem jest raper A$AP Rocky, i to właśnie z jego kłopotami musi się mierzyć gwiazda. Rocky, który w rzeczywistości nazywa się  Rakim Mayers, w środę (20 kwietnia) został aresztowany na lotnisku w Los Angeles, krótko po tym, jak wraz z Rihanną wrócił z jej rodzinnego Barbadosu. Jak podaje CNN, raper usłyszał zarzut "napaści z użyciem broni palnej". Chodzi o strzelaninę, do jakiej doszło w Hollywood jesienią 2021 roku. Według raportu policji w Los Angeles, 6 listopada doszło do poważnej kłótni dwojga znajomych. "Kłótnia się nasiliła i spowodowała, że ​​podejrzany oddał strzał z pistoletu w kierunku ofiary. Ofiara doznała lekkiego urazu w wyniku incydentu i potrzebowała pomocy medycznej. Po strzelaninie podejrzany oraz dwóch innych mężczyzn uciekli z miejsca zdarzenia piechotą" - cytuje komunikat policji CNN. Podejrzanym ma być właśnie 33-letni Rakim Mayers. Po kilku godzinach opuścił areszt po tym, jak wpłacił wynoszącą 550 tys. dolarów (ponad 2,3 mln zł) kaucję.

CZYTAJ TAKŻE: Księżna Kate w czwartej ciąży? Prosili ją, by nie miała więcej dzieci! Wiemy, dlaczego!

Rihanna 5 lat temu zawiesiła karierę. Przypominamy jej największe hity

To nie są pierwsze przykre doniesienia dotyczące tej pary. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się plotka, że zakochani się rozstają, bo raper dopuścił się zdrady z projektantką butów, a przy okazji współpracowniczką Rihanny. Gwiazda miała wyrzucić ojca swojego dziecka z domu. Jednak głos zabrała rzeczona projektantka, zaprzeczając tym informacjom. 

CZYTAJ TAKŻE: Zadźgał ją w piwnicy jej domu, ciało spakował do torby. To, co zrobił później, jest potworne!

Sonda
Czy Rihanna będzie dobrą matką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE