Księżna Kate w czwartej ciąży? Prosili ją, by nie miała więcej dzieci! Wiemy, dlaczego!

2022-04-19 11:28
Księżna Kate w czwartej ciąży? Przed trzecią proszono ją, by nie miała więcej dzieci!
Autor: SHUTTERSTOCK Książęca para ma do ogłoszenia ważną nowinę?

Księżna Kate i książę William są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech: 9-letniego George'a, 7-letniej Charlotte i 4-letniego Louisa. I właśnie na chwilę przed tym, jak para książęca ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, jedna z brytyjskich organizacji zwróciła się do nich z prośbą, by... zrezygnowali już z powiększania rodziny. Powód wydaje się zaskakujący. Teraz temat powrócił. Pojawiły się bowiem spekulacje na temat kolejnej ciąży księżnej Kate!

W czasach, gdy rzadko która para decyduje się już na to, by zakładać wielodzietną rodzinę, wnuk królowej Elżbiety II, książę William, wybrał dla siebie inny scenariusz. Wraz z żoną, księżną Kate doczekali się już trójki dzieci. Brytyjskie media jednak przypominają historię, która miała miejsce z końcem 2017 roku. Kate i William byli wtedy w trakcie podróży do Polski i Niemiec, gdy na jednym ze spotkań księżna dostała w prezencie zabawkę dla niemowlęcia. Z pewnością była już wówczas w ciąży z Louisem, który urodził się w kwietniu 2018, ale opinia publiczna jeszcze o tym nie wiedziała, dlatego Kate podarunek skomentowała krótkim: "Cóż, chyba trzeba będzie mieć więcej dzieci". Po tej wypowiedzi do pary zwróciła się organizacja "Having Kids", prosząc o "rozważenie rezygnacji z posiadania trzeciego dziecka". Skąd taki apel? Przeczytasz w dalszej części tekstu.

CZYTAJ TAKŻE: Zadźgał ją w piwnicy jej domu, ciało spakował do torby. To, co zrobił później, jest potworne!

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Księżna Kate w ciąży! Bliźnięta poczęte w Polsce?

Jak podaje "Mirror", szefowa organizacji, Anne Green Carter Dillard napisała, że ​​"przykład, jaki daje brytyjska rodzina królewska mocno wpływa na społeczeństwo. Oczywiście wiemy, że książę George i księżniczka Charlotte [dwoje starszych dzieci Kate i Williama - przyp. red.] z pewnością będą mieli wspaniałe życie, wolne od ubóstwa i groźby degradacji środowiska. Wiemy, że otrzymają optymalną opiekę i uwagę, a także najlepszą możliwą edukację. Ale nie można powiedzieć tego samego o każdym dziecku". Dodała, że ​​decyzja o braku trzeciego dziecka oznaczałaby zaoszczędzenie "znacznych zasobów". Dwa miesiące później Kate i jej mąż ogłosili, że spodziewają się kolejnego syna.

CZYTAJ TAKŻE: Rosja NIE MA szans, by wygrać z Ukrainą? Takich słów nikt się nie spodziewał!

Teraz temat powrócił. Pojawiły się bowiem spekulacje na temat kolejnej ciąży żony księcia Williama. O to, czy planuje "numer cztery" zapytano ją podczas niedawnej podróży do Irlandii Północnej. Co odpowiedziała księżna Kate? Że gdyby tak było, jej mąż prawdopodobnie trochę by się zmartwił i że  - przynajmniej na razie - czwarte dziecko nie jest w planach. 

Sonda
Czy masz dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE