Rihanna urodziła

i

Autor: AP Rihanna urodziła

Rihanna urodziła. Znamy płeć pierwszego dziecka gwiazdy!

2022-05-20 9:12

Pochodząca z Barbadosu wokalistka i jej partner, raper A$AP Rocky, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maleństwo ma już tydzień - Rihanna urodziła je 13 maja w jednym ze szpitali w Los Angeles, jednak dopiero teraz wiadomość o narodzinach potomka artystów ujrzała światło dzienne. Do szczęśliwych rodziców spływają gratulacje z całego świata. Znana jest też płeć dziecka.

Tę radosną wiadomość ogłosił światu serwis "TMZ". 34-letnia gwiazda tydzień temu (13 maja) urodziła swoje pierwsze dziecko. Podobno zarówno świeżo upieczona mama, jak i maleństwo czują się dobrze i są już w domu. Tata dziecka, raper A$AP Rocky (33 l.) nie posiada się z radości. To pierwsze dziecko pary, która jest ze sobą już od kilku lat. Zakochani zawsze chętnie pokazywali się publicznie, nic się nie zmieniło po tym, jak artystka zaszła w ciążę. Chętnie pozowała do zdjęć i odsłaniała swój rosnący ciążowy brzuszek, tworząc swoistą modę na eksponowanie ciała w odmiennym stanie. Wiadomość o narodzinach potomka pary zelektryzowała fanów. "O mój Boże!! Gratulacje dla nowych rodziców. Tak bardzo kocham Rihannę"; "Tylko czekać, aż dzieciak dorośnie i zda sobie sprawę, że jego mama jest jedną z najbardziej kultowych kobiet w historii!" - cytuje komentarze "Mirror". Znamy płeć dziecka Rihanny. To chłopczyk!

CZYTAJ TAKŻE: Piekło supermodelki. Gisele Bündchen gorzko o początku kariery. "Płakałam na wybiegu"

Klaudia Antos o współpracy z Rihanną: To było wyczerpujące fizycznie

Jak ma na imię dziecko Rihanny?

Teraz fani pary z zapartym tchem czekają na wieści o tym, jak Rihanna i A$AP Rocky (w rzeczywistości Rakim Mayers) dali swojemu synkowi na imię. Na razie nikt tego jeszcze nie zdradził. Być może imię wciąż nie zostało wybrane? 

CZYTAJ TAKŻE: Księżna Kate w czwartej ciąży? Prosili ją, by nie miała więcej dzieci! Wiemy, dlaczego!

Sonda
Czy Rihanna powinna zostać nową królową Barbadosu?

Czarne chmury nad chłopakiem Rihanny

Ostatnie tygodnie ciąży nie były dla Rihanny łatwe. 20 kwietnia jej partner został bowiem aresztowany. Raper usłyszał zarzut "napaści z użyciem broni palnej". Chodzi o strzelaninę, do jakiej doszło w Hollywood jesienią 2021 roku. Podejrzanym ma być właśnie 33-letni Rakim Mayers. Po kilku godzinach gwiazdor opuścił areszt po tym, jak wpłacił wynoszącą 550 tys. dolarów (ponad 2,3 mln zł) kaucję.