Zagłodzili

i

Autor: Policja Zagłodzili

Dziecko nie żyje, brat przeżył

Rodzice i babcia zagłodzili 6-latka na śmierć! Zamykali go w szafie, bo chciał jeść

2023-05-30 11:10

Zamykali 6-latka i jego rok starszego brata w szafie na 16 godzin dziennie, bo chcieli ich ukarać za to, że... jedli. Młodsze dziecko zmarło po miesiącu. Matka, ojciec i babcia zostali aresztowani i będą sądzeni w osobnych procesach. Latem ma zapaść wyrok na matkę. Wyszły na jaw wstrząsające szczegóły sprawy.

Rodzice i babcia zamykali dzieci w szafie, bo chciały jeść. 6-latek zmarł po miesiącu

Rodzice i babcia zagłodzili na śmierć dziecko! Drugie ocalało cudem. Do tych wstrząsających wydarzeń doszło jeszcze w 2020 roku w miejscowości Flagstaff w amerykańskim stanie Arizona. Elizabeth Archibeque i jej partner Anthony Martinez mieli dwójkę dzieci, 7-latka i 6-letniego Deshauna. Mieszkali z babcią chłopców, Ann Martinez. Niestety, nikt w porę nie uratował chłopców przed ludźmi, którzy mieli dać im kochającą rodzinę, a zgotowali im straszny los. Rodzice i babcia zabraniali dzieciom jeść. Dawali im bardzo mało pożywienia, aż w końcu głodne dzieci zaczęły podkradać jedzenie, gdy dorośli spali. Kiedy chłopcy zostali na tym przyłapani, sadyści postanowili ich ukarać. Wymyślili, że będą zamykać 6 i 7-latka w szafie. Trzymali ich tam po 16 godzin dziennie, dając im przy tym bardzo mało jedzenia.

Troje sadystów aresztowanych. Matka zostanie skazana niebawem

Tak minął miesiąc tortur. Młodszy chłopczyk nie przeżył, a matka zawiadomiła pogotowie dopiero, gdy zmarł. Lekarzom i policjantom powiedziała, że Deshaun był chory, ale widok dziecka nie pozostawiał wątpliwości, jaka jest prawda. 6-latek ważył przed śmiercią zaledwie 8 kilogramów. Jego brat był wycieńczony,ale przetrwał. Trafił do rodziny zastępczej, a rodziców i babcię 6-latka aresztowano. Jak podaje Associated Press, latem zapadnie wyrok na matkę dziecka. Elizabeth Archibeque może spodziewać się dożywocia bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie. Jej partner i jego matka będą sądzeni w osobnych procesach.

Sonda
Czy reagujesz na przemoc rodziców wobec dzieci?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko najtęższe umysły powalczą o komplet

Pytanie 1 z 15
Największe jezioro w państwach należących do Unii Europejskiej znajduje się na terenie:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany