Spalili pilota żywcem! Islamscy fanatycy zamknęli go w klatce i podłożyli ogień

2015-02-04 8:36 BL

To kolejna barbarzyńska egzekucja przeprowadzona przez islamskich fanatyków! Dżihadyści z ugrupowania Państwo Islamskie żywcem spalili jordańskiego pilota, którego schwytali półtora miesiąca temu. Nagranie pokazujące jego śmierć opublikowali w Internecie.

Całe nagranie trwa 22 minuty. Pokazuje, jak Jordania działa w koalicji przeciwko Państwu Islamskiemu. Końcowe sceny są porażające. Mężczyzna w pomarańczowym więziennym uniformie stoi w metalowej klatce. Pod klatkę zostaje podłożony ogień. Skazaniec ginie w płomieniach. Dżihadyści podali, że jest nim Muath al-Kasaesbeh.

To jordański pilot wojskowy, którego samolot F-16 rozbił się 24 grudnia 2014 r. na północy Syrii podczas nalotu przeprowadzonego przez siły międzynarodowej antyislamistycznej koalicji. Pochodził z szanowanego rodu i plemienia.

Na wieść o opublikowaniu nagrania z egzekucji król Jordanii Abdullah przerwał swoją wizytę w USA i wrócił do kraju.

Kilka dni wcześniej dżihadyści poinformowali o zabiciu dwóch jeńców z Japonii - Kenjiego Goto oraz Haruny Yukawy. Obu mężczyznom podcięto gardła.

Zobacz: Kolejna egzekucja islamistów! Japońskiemu dziennikarzowi odcięli głowę!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze