Księzniczka Mary

i

Autor: East News Księzniczka Mary

Rodzina królewska

Szok! Księżna w skąpym kostiumie kąpielowym! Odsłoniła bardzo wiele

2023-07-07 18:57

Takich widoków nikt się nie spodziewał! Przyszła królowa nie bacząc na surowe dworskie reguły śmiało odsłoniła swoje wdzięki. Księżna koronna wskoczyła w kostium kąpielowy i igrała radośnie na Ibizie. 51-latka wyglądała naprawdę obłędnie. Znamy sekrety jej specjalnej diety!

Następczyni tronu pokazała się w skąpym kostiumie kąpielowym. Została królową plaży na Ibizie!

Ach, co to były za widoki! A przecież nie spodziewał się ich nikt. Wielu na pewno myślało, że przyszła królowa nie pokazałaby się szerokiemu światu w tak skąpym stroju. Jednak stało się - Maria, 51-letnia księżna koronna Danii i hrabina Monpezat, nie bacząc na surowe dworskie reguły śmiało odsłoniła swoje wdzięki. Księżna koronna, żona następcy tronu Fryderyka, wskoczyła w kostium kąpielowy i igrała radośnie na Ibizie. Trudno byłoby doprawdy domyślić się nie tylko tego, że to przyszła królowa, ale i 51-latka oraz matka czwórki dzieci. Jak to możliwe, że księżna Maria jest tak piękna i szczupła?

Księżna Maria jest wiecznie piękna dzięki jeździe konnej i borówkom

"Daily Mail" i "New Idea" mają odpowiedź. Okazuje się, że Maria każdego dnia uwielbia uprawiać sport, a konkretnie jogging i jazdę konną, do tego chętnie spaceruje. Jeśli chodzi o jedzenie, stawia na tak zwaną duńską dietę. Co to takiego duńska dieta? Jest w niej o wiele więcej ryb, niż mięsa, do tego wiele antyoksydantów takich jak borówki oraz potrawy naturalne, lokalne i nieprzetworzone.

Sonda
Czy jesteś na diecie?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
W formie 24: dieta na dobry humor