Niedzwiedź

i

Autor: Shutterstock/ Twitter "kceelongest"

Groza w samolocie

Szok! Niedźwiedź na lotnisku! Zwierz uciekł komuś z bagażu

2023-08-10 19:30

Niedźwiedź chodził po samolocie na lotnisku! Do szokującego incydentu doszło w Bagdadzie w Iraku. Samolot linii Iraqi Airways miał wystartować i polecieć do Dubaju, ale nic z tego nie wyszło. W pewnym momencie pilot odezwał się do pasażerów, którzy siedzieli już na swoich miejscach. Opanowanym głosem oznajmił, że po maszynie chodzi niedźwiedź. Co działo się dalej?

Niedźwiedź chodził po samolocie! Czmychnął z bagażu w części ładunkowej maszyny lecącej do Dubaju

"Przepraszamy bardzo, ale lot musi zostać opóźniony, ponieważ w naszym samolocie znajduje się niedźwiedź, który uciekł z bagażu" - mniej więcej taki komunikat wypowiadany ze stoickim spokojem przez pilota usłyszeli osłupiali pasażerowie samolotu z Bagdadu do Dubaju, którzy zdążyli już pozajmować swoje miejsca w maszynie linii Iraqi Airways. To nie jest początek skeczu Monty Pythona ani komedii w stylu "Czy leci z nami pilot?", tylko prawdziwe wydarzenie, do którego doszło niedawno w Iraku. Niedźwiedź na szczęście nie wyskoczył z bagażu podręcznego w części pasażerskiej, tylko z transportera - a może walizy? - w ładowni maszyny.

Cztery godziny opóźnienia i wzywanie weterynarza. Niedźwiedź w samolocie

W mediach społecznościowych pojawiły się amatorskie nagrania pokazujące chwilę, w której ktoś uchyla drzwi do części bagażowej samolotu i staje oko w oko z młodym niedźwiadkiem. Nie wiadomo, jakim sposobem zwierz wydostał się na swobodę, by igrać po samolocie. Być może wydostał się z transportera, ale był przewożony legalnie, a może ktoś próbował go przemycić? W każdym razie z powodu miśka pasażerowie musieli czekać na start aż cztery godziny, bo miśka trzeba było unieszkodliwić środkiem usypiającym. Potem samolot wystartował.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś na własne oczy niedźwiedzia, ale nie w zoo ani w internecie?

QUIZ. Zwierzę, przedmiot czy roślina? Szybki quiz tylko dla bystrzaków!

Pytanie 1 z 10
Buzdygan. Zwierzę, przedmiot czy roślina?
Justyna Święty-Ersetic prezentuje dzwoneczek odstraszający niedźwiedzie w japońskiej dżungli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany