SZOK! Pochowają księcia Filipa w TRUMNIE z WEŁNY! Nie zgadniesz dlaczego

2021-04-12 7:05 Zofia Dąbrowska
Książę Filip
Autor: AP Książę Filip

Niebywałe informacje napływają z Wielkiej Brytanii! Chociaż książę Filip (+100 l.) był mężem królowej, zostanie pochowany w skromnej trumnie z... najczystszej brytyjskiej wełny. Według "Daily Mirror" książę Filip chciał, by jego pogrzeb odbył się w ekologiczny sposób, a trumny z wełny to ostatni krzyk ekologicznej mody. To nie koniec "zielonych" elementów, które pojawią się na uroczystościach pogrzebowych. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb księcia Filipa? Podano już szczegóły niezwykłych uroczystości.

Cała Wielka Brytania opłakuje księcia Filipa (+100 l.), który w piątkowy poranek zmarł spokojnie na Zamku Windsor. Monarchini zaaprobowała już plany pogrzebowe męża. Niektóre z nich są doprawdy szokujące! Bo chociaż książę Filip (+100 l.) był mężem królowej i mógłby leżeć w trumnie ze złota i diamentów, to zostanie pochowany w skromnej trumnie z... najczystszej brytyjskiej wełny. Prawdopodobnie wykona ją ten sam zakład, który szył wełniane mundury wojskowe dla księcia Williama i księcia Harry'ego. Wełniana trumna ma nietypowy, charakterystyczny kształt, jest zaokrąglona. Kosztuje 900 funtów, więc około 4,5 tysiąca złotych. Według "Daily Mirror" książę Filip chciał, by jego pogrzeb odbył się w skromny i ekologiczny sposób, a trumny z wełny to ostatni krzyk ekologicznej mody.

NIE PRZEGAP: POLICJA wezwana do willi Meghan Markle i księcia! SZOKUJĄCY powód interwencji

Filip zażyczył sobie, by jego ciało powieziono w ostatnią drogę w specjalnie zmodyfikowanym, hybrydowym Land Roverze i sam pomagał go zaprojektować. Nie chciał nawet, by uroczystości miały charakter państwowy! Taka skromność Filipa może zaskoczyć i wzruszyć poddanych do łez. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb księcia Filipa? Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia o godzinie 16 czasu polskiego. Uroczystości będą miały miejsce w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Zaplanowano udział jedynie 30 osób z powodu pandemii koronawirusa. Już wiadomo, że na pogrzebie księcia Filipa zjawią się wszystkie dzieci i wnuki męża Elżbiety II.

NIE PRZEGAP: Wielkie UPOKORZENIE brytyjskiego księcia! Wydano werdykt, chodzi o przyszłość monarchii

Książę Filip nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze