Sofia Loren w szpitalu! Gwiazda kina miała straszny wypadek

i

Autor: East News

Przeszła kilka operacji

PILNE! Sophia Loren w szpitalu! Gwiazda kina miała straszny wypadek

2023-09-26 13:31

89-letnia ikona włoskiego kina przeszła kilka poważnych operacji po tym, co spotkało ją w niedzielę (24 września) w jej domu w Szwajcarii. Legendarna aktorka pośliznęła się w łazience, upadła i straciła przytomność. Lekarze wykazują umiarkowany optymizm, zapowiadają jednak długą walkę o zdrowie gwiazdy.

Sophia Loren w szpitalu. Potworny wypadek

Do dramatycznych zdarzeń doszło w miniony weekend w domu aktorki w Szwajcarii. Jak donosi między innymi "Hollywood Reporter", 89-letnia Sophia Loren będąc w łazience przewróciła się tak niefortunnie, że doznała kilku złamań biodra oraz poważnego złamania kości udowej. Natychmiast trafiła do szpitala, gdzie przeszła kilka poważnych zabiegów operacyjnych. Źródło z otoczenia gwiazdy, na które powołuje się portal podaje, że wśród medyków "panuje ostrożny optymizm co do wyniku operacji i powrotu do zdrowia Loren". Aktorkę czeka rekonwalescencja i bardzo długa rehabilitacja. 

Wypadek Sophii Loren. Przy jej łóżku synowie

Ostatni raz publicznie Loren była widziana na początku września, gdy pojawiła się na pokazie mody Armaniego, zorganizowanym podczas 80. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Teraz aktorka powinna być na Bari, gdzie 26 września miała zostać otwarta kolejna restauracja sygnowana jej nazwiskiem i gdzie miała odebrać od miasta honorowe obywatelstwo. Przy szpitalnym łóżku gwiazdy czuwają jej synowie:  Carlo i Edoardo.

Sophia Loren - ikona włoskiego kina

Sophia Loren to jedna z największych gwiazd kina wszech czasów. Oscara dostała już w 1961 roku za rolę w dramacie "Matka i córka". Znana z niezliczonej ilości filmów, spośród których warto wymienić między innymi "Małżeństwo po włosku", "Wczoraj, dziś i jutro", "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy". Jest laureatką kilku Złotych Globów i Oscara za całokształt twórczości. Była żoną producenta filmowego Carlo Pontiego od 1966 r. aż do jego śmierci w 2007 r. Doczekała się z nim dwóch synów. 

Sonda
Byłeś kiedyś w szpitalu?
Chłopczyk spadł ze schodów! Kontrola policji zmieniła się w akcję ratowniczą
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany