Szok! Ten facet urodzi dziecko!

2010-01-30 12:50

Świat staje na głowie! Para transseksualistów z Kalifornii już za miesiąc zostanie szczęśliwymi tatusiami. Scott Moore (30 l.), który przyszedł na świat jako dziewczynka Jessica i wciąż posiada żeńskie narządy rozrodcze urodzi dziecko swojemu mężowi Thomasowi.

Aż strach pomyśleć jaka przyszłość czeka jeszcze nienarodzone maleństwo w tej popapranej rodzince. Ciężarny tatuś i jego mąż mają już dwóch synów- Gregga (12 l.) i Logana (10 l.), których Thomas spłodził ze swoją byłą żoną.

Zdrowemu na umyśle człowiekowi, który akceptuje i toleruje tylko tradycyjny model rodziny trudno ogarnąć sposób myślenia obu panów, a właściwie przerobionych pań. Bo Scott w młodości był Jessicą. Kiedy skończył 11 lat poczuł, że pragnie być mężczyzną.

Przeczytaj koniecznie: Mężczyzna urodzi drugie dziecko

Rodzice Amerykanina pozwolili mu przyjmować męskie hormony i usunąć piersi, ale na operacje zmiany płci nie było ich stać. Mężczyzna mógł więc zajść w ciąże, bo z medycznego punktu wiedzenia ma wszystkie niezbędne organy.

Jego ukochany Thomas urodził się jako Laura. Transseksualista przeszedł zabieg w zeszłym roku. Dzięki temu mógł dorzucić coś do siebie w czasie płodzenia ze Scottem ich wspólnego potomka. Para dziwaków rozpoczęła starania o dziecko już dwa lata temu. Komórki jajowe 30- latka zostały zapłodnione spermą Thomasa dopiero w czerwcu 2009 r. Ich wspólny synek Miles urodzi się więc już w lutym.

Transseksualista Scott to nie pierwszy „facet”, który zostanie matką. Już w 2008 r. Stany Zjednoczone i resztę świata zelektryzowała wiadomość, że Thomas Beatie z Oregonu powije córeczkę Susan (2 l.).

Jak Wam się podoba taka rodzinka?