Szokujące słowa Billa Gatesa o PANDEMII! Nie ukrywał prawdy, to dopiero początek

2021-01-27 15:30 zw
7. Bill Gates
Autor: archiwum se.pl Współzałożyciel Microsoftu, Bill Gates, w rankingu zajął 7 miejsce. Ten amerykański informatyk, przedsiębiorca i filantrop może pochwalić się majątkiem w wysokości 90 mld dolarów. Według tygodnika Time Gates należy do 100 ludzi, którzy najbardziej wpłynęli na losy świata w XX wieku oraz jednym z 100 najbardziej wpływowych ludzi w latach 2004, 2005 i 2006. Dwa lata temu, urzędujący wówczas prezydent USA, Barack Obama odznaczył Billa Gates'a i jego żonę Medalami Wolności.

Trzeci najbogatszy człowiek świata uważa, że obecna sytuacja związana z koronawirusem to dopiero początek koszmaru, jaki czeka ludzkość. Według założyciela Microsoftu świat musi przygotować się na kolejne wyzwania. Jakie one będą? Miliarder nie ukrywa, że obawia sie najgorszego...

Pandemia koronawirusa to dopiero początek! Najgorsze dopiero przed nami. Tak uważa Bill Gates, obecnie trzeci najbogatszy człowiek świata. Jak poinformowała agencja DPA, w wywiadzie dla niemieckiego "Sueddeutsche Zeitung" szef Microsoftu ostrzegł, że nasz świat musi być przygotowany na kolejne pandemie i to będzie nasza nowa normalność "tak jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne".

NIE PRZEGAP: Lekarz ZABIJAŁ pacjentow na oddziale COVIDOWYM! Ofiar może być WIĘCEJ

Niestety kolejne pandemie będą jeszcze gorsze, a według Billa Gatesa nawet dziesięciokrotnie gorsze! Jednak na szczęście możemy liczyć przynajmniej na zakończenie ataku koronawirusa. "Teraz bardzo trudno wyobrazić sobie koniec pandemii, lecz on nadejdzie" - powiedzieli Bill i Melinda Gates na serwisie Xing.

NIE PRZEGAP: Król zrobił z kochanki KRÓLOWĄ! Skandal w rodzinie królewskiej

Jasnowidz z Człuchowa: Pandemia potrwa 3,5 roku. Przed nami dwie głębokie fale
Najnowsze