Szokujące wyznanie gwiazdy "Dynastii". Pierwszy mąż zgwałcił ją na pierwszej randce?

2022-01-03 15:13
Szokujące wyznanie legendarnej gwiazdy Dynastii. Pierwszy mąż zgwałcił ją na pierwszej randce?
Autor: EAST NEWS Joan Collins była mężatką pięć razy

88-letnia w tej chwili Joan Collins, czyli niezapomniana Alexis z najsłynniejszej opery mydlanej świata, w filmie dokumentalnym o swoim życiu wyznała przerażającą prawdę na temat swojego pierwszego małżeństwa. Miała wówczas 17 lat, a jej przyszły mąż miał ją odurzyć i zgwałcić. Jakby tego było mało, miał jej także proponować seks za pieniądze z jego bogatymi kolegami.

W sumie gwiazda „Dynastii” wychodziła za mąż pięć razy i dopiero ostatnie, zawarte w 2000 roku małżeństwo z Percym Gibsonem, młodszym od niej o 32 lata hollywoodzkim producentem, przyniosło jej prawdziwe szczęście. Pozostałe cztery formalne związki były zawsze mniej lub bardziej tragiczne. O tym wszystkim Joan Collins opowieda w filmie dokumentalnym „This is Joan Collins”, zrealizowanym przez "BBC". Alexis przybliża między innymi historię jej pierwszego związku, który zawarła mając zaledwie siedemnaście lat, podczas gdy jej partner, Maxwell Reed, nieżyjący już irlandzki aktor, 31. W dokumencie Collins wyznaje, że niedługo po tym, jak się poznali, została zaproszona do jego domu, a tam odurzona rohypnolem. „Następne, co pamiętam, to jak leżę na sofie, a on mnie gwałci” – mówi gwiazda. Co więcej, Reed proponował też Collins, że za każdą noc z jego „bogatymi kolegami starcami”, dostanie 10 tysięcy funtów. Aktorkę cytuje „Mirror”: „W tamtych czasach moja matka powiedziałaby, że zostałam wykorzystany. Teraz nazywamy to gwałtem na randce”. Mimo wszystko Collins wyszła za Reeda. „Gdybym nie była tak niedoświadczona w kwestii seksu i tego, jak powinna to wyglądać, nie wyszłabym za niego, ale miałam silne poczucie winy, więc to zrobiłam” – przyznaje. Dodaje, że szybko złożyła pozew o rozwód i wróciła do rodzinnego domu. 

NIE PRZEGAP! Gorąca Mariah Carey jak królowa śniegu. Cała w złocie świętuje wielki sukces!

Szokujące wyznanie legendarnej gwiazdy Dynastii. Pierwszy mąż zgwałcił ją na pierwszej randce?
Autor: EAST NEWS Joan Collins z pierwszym mężem, Maxwellem Reedem
Brutalny gwałt i morderstwo w Białymstoku. Nowe portrety pamięciowe sprawcy.

Jej kolejne trzy związki również nie były udane, choć już nie tak przemocowe, jak pierwszy. Po raz drugi Joan Collins zawarła małżeństwo w 1963 roku, z brytyjskim gwiazdorem pop, Anthony Newleyem, z którym doczekała się dwójki dzieci: Tary i Alexandra. Mąż jednak ją zdradzał, więc po sześciu latach go zostawiła, wiążąc się niedługo później węzłem małżeńskim z Ronem Kassem, szefem dużej wytwórni płytowej.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia w metrze! Nie chciał zapłacić za przejazd, teraz nie żyje. Szokująca śmierć!

Z tego związku urodziła córkę, Katy, która w wieku 9 lat wpadła pod samochód i doznała poważnego urazu mózgu. Para nie przetrwała tego dramatu. Czwartym mężem gwiazdy był piosenkarz Peter Holm – jak się okazało, bardzo zaborczy piosenkarz, który dość szybko zyskał status eksmęża Collins. Ostatecznie niezapomniana Alexis Colby znalazła prawdziwe szczęście u boku Percy’ego Gibsona.

CZYTAJ TAKŻE: Wcześniak znaleziony w kartonie na mrozie. List jego matki dosłownie łamie serce!

Sonda
Czy oglądałeś "Dynastię"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE