kot

i

Autor: Shutterstock kot

Mruczący agresor

Tajemnicza bestia terroryzowała okolicę! Okazało się, że to kot

2023-05-29 14:17

Wszyscy myśleli, że to chupacabra albo co najmniej puma, a tymczasem to był kot! Policja potwierdza - zwykły domowy mruczek jest siejącym grozę agresorem, który atakuje ludzi w rejonie Suwanee na Florydzie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Szeryf ostrzega przed wychodzeniem z domów!

Myśleli, że to chupacabra, a to był kot. Mruczek grozy atakuje ludzi na Florydzie. Policja stara się go złapać

Jest pokryty futrem, nieuchwytny i gotowy na wszystko. Kot grozy terroryzuje Florydę! Od jakiegoś czas mieszkańcy alarmowali o tajemniczej bestii, która krąży po okolicy. Dwie osoby zostały nawet zaatakowane na ulicy! Jedna z nich po prostu szła chodnikiem, druga uprawiała jogging. Obie stanęły oko w oko z drapieżnikiem, który podrapał i pogryzł je dotkliwie, a potem uciekł. Ofiary drapieżnika trafiły do szpitala. Początkowo wszyscy myśleli, że to jakaś odmiana pumy, a może nawet mityczna chupacabra czy inne nieznane zwierzę. Jednak teraz lokalny szeryf ogłosił szokującą prawdę - to kot terroryzuje USA!

Mieszkańcy proszeni są o "ekstremalną ostrożność" podczas wychodzenia z domów

"Podczas dwóch osobnych ataków dwóch mieszkańców, którzy szli lub ćwiczyli na 174-tej ulicy, zostało zaatakowanych przez dzikiego kota. Obaj odnieśli wystarczająco poważne obrażenia, by trafić do szpitala" - głosi komunikat szeryfa Sam St Johna zamieszczony na Facebooku. Mieszkańcy proszeni są o "ekstremalną ostrożność" podczas wychodzenia z domów. Policja zastawiała już pułapki na mruczka, ale bez skutku. Nie wiadomo zatem, czy kot ma wściekliznę. Trwają próby schwytania zwierza.

Sonda
Wolisz psy czy koty?

Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

Pytanie 1 z 15
Kocieta po urodzeniu:
Kociarnia w Zielonej Górze - koty do adopcji