To Donald Trump tak naprawdę myśli o Bidenie! Mocne słowa i wyzwiska

2021-06-09 14:05
Debata prezydencka Joe Biden i Donald Trump
Autor: AP Debata prezydencka Joe Biden i Donald Trump

Nowe fakty o Donaldzie Trumpie ujawnione! W książce na temat byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych reporter "Wall Street Journal" ujawnia, co działo się za kulisami kampanii wyborczej i sztabu Trumpa podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Donald Trump w szczerych i mocnych słowach dał swoim współpracownikom do zrozumienia, co tak naprawdę myśli o swoim rywalu Joe Bidenie. Nie mógł uwierzyć, kiedy kandydat demokratów i późniejszy zwycięzca wysunął się na prowadzenie w sondażach. W dodatku do dziś Trump uważa, że to niemożliwe i że tak naprawdę to on wygrał wybory.

"Jak to możliwe, że ten opóźniony umysłowo prowadzi w sondażach?" - takie pytanie miał zadać pracownikom swojego biura wyborczego wściekły Donald Trump w 2020 roku. Mówił o nikim innym, tylko o obecnym prezydencie Stanów Zjednoczonych Joe Bidenie. Nowe fakty na temat tego, co działo się za kulisami kampanii wyborczej i sztabu Trumpa podczas ostatnich wyborów prezydenckich ujawnia Michael C. Bender, reporter "Wall Street Journal" w swojej nowej książce "'Frankly, We Did Win This Election': The Inside Story of How Trump Lost”. Tytuł jest cytatem z wypowiedzi Trumpa, który przedwcześnie i niesłusznie ogłosił swoje wyborcze zwycięstwo, mówiąc: "Tak szczerze, wygraliśmy te wybory".

NIE PRZEGAP: Książę Harry idzie na urlop tacierzyński! Jedna rzecz zaskakuje

Donald Trump według reportera "Wall Street Journal" miał wpaść we wściekłość, kiedy na początku 2020 roku Joe Biden zaczął wysuwać się na prowadzenie w sondażach przedwyborczych, a przewaga urosła do pięciu punktów procentowych. Potem rosła coraz bardziej, zwłaszcza kiedy ogłoszono Joe Bidena oficjalnym kandydatem na prezydenta. Według autora nowej książki o Donaldzie Trumpie były prezydent do końca wierzył, że demokraci zrezygnują w ostatniej chwili z kandydatury Bidena i wysuną kandydaturę Michelle Obamy lub Hillary Clinton. Mówił swoim współpracownikom, że Biden jest nie tylko umysłowo opóźniony, używając przy tym angielskiego obraźliwego słowa "retard", ale i za stary na prezydenta.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II zaskoczyła świat! Chodzi o dziecko w rodzinie królewskiej

Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze