Ukradziono auto z półrocznymi bliźniętami! Odnalazło się tylko jedno dziecko

i

Autor: Materiały prasowe/Columbus Ohio Police Ukradziono auto z półrocznymi bliźniętami! Odnalazło się tylko jedno dziecko

Porwanie dzieci sprzed sklepu

Ukradziono auto z półrocznymi bliźniętami! Odnalazło się tylko jedno dziecko

2022-12-22 10:00

Matka wyszła z samochodu tylko na chwilę, zostawiając włączony silnik. Gdy tylko się odwróciła, samochód odjechał z piskiem opon. I z pięciomiesięcznymi bliźniętami w środku. Okazało się, że auto ukradła znana policji kobieta skazywana za przestępstwa wobec dzieci! Jednego z chłopców porzuciła na parkingu, drugi jest nadal poszukiwany!

Porwany samochód z dwójką dzieci w środku! 5-miesięczny chłopiec nadal się nie znalazł, brat bliźniak porzucony na lotnisku

Wystarczyły dosłownie sekundy nieuwagi, a doszło do dramatu! Wydarzył się on w Columbus w amerykańskim stanie Ohio. Wilhelmina Barnett podjechała pod sklep z pizzą na wynos. Wyszła na chwilę i podeszła do okienka. W środku Hondy Accord z włączonym silnikiem zostały jej dzieci - 5-miesięczne bliźnięta Kason i Kyair. Gdy odwróciła się, by sprawdzić, czy wszystko w porządku, auta już nie było. Zaalarmowani krzykami kobiety ludzie wezwali policję. "Nawet nie weszłam do budynku, stałam tutaj a po chwili samochodu nie było, w środku są moje dzieci!" - płakała matka. Ruszyły poszukiwania zaginionych dzieci. Monitoring sklepu z pizzą wykazał, że sprawcą porwania jest jakaś kobieta, choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że jest mężczyzną.

Sprawczynią porwania jest znana policji przestępczyni. Skazywana za przemoc wobec dzieci

Niestety, była to znana policji Nalah Jackson (24 l.). Była skazywana za przemoc wobec własnych dzieci, kradła też wcześniej samochody. Czy zdawała sobie sprawę z tego, że w pojeździe znajdują się bliźnięta? Tego nadal nie wiadomo. Na szczęście jedno z dzieci odnalazło się całe i zdrowe. Kyair siedział w foteliku dziecięcym między autami na lotnisku w Dayton. Nie wiadomo jednak, co stało się z jego bratem. Do porwania doszło w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego, zrozpaczona rodzina nadal błaga o pomoc w poszukiwaniach Kasona.

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Co to za kraj? Nie patrz na mapę, tylko skorzystaj z podpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Kształt którego kraju przypomina obcas?
Zleciła porwanie kochanki męża. Zamaskowani bandyci wciągnęli młodą kobietę do bagażnika
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany