sataniści, pentagram, satanizm

i

Autor: East News Kto sprofanował kościół w Końskich?

Nowe zwyczaje u satanistów

Wielki zlot satanistów nadciąga! Nie zgadniesz, co nakazano uczestnikom

2023-01-13 14:15

Wielkie nieba, czy raczej wielkie piekła! Zlot satanistów w Stanach Zjednoczonych za pasem, a tymczasem okazało się, że uczestnicy spotkania SatanCon 2023 będą musieli spełnić pewne bardzo zaskakujące jak na mrocznych wyznawców Lucyfera warunki. Bez tego lepiej nie pokazywać się na zjeździe satanistów! O co chodzi?

Zlot satanistów 2023 w Bostonie. Organizatorzy każą wyznawcom Szatana przyjechać w maseczkach

Co za czasy! Nawet mroczni wyznawcy Lucyfera chodzą w maseczkach i pokazują zaświadczenia o szczepieniach na koronawirusa. Takie zaskakujące warunki pojawienia się na imprezie postawili organizatorzy zlotu satanistów w Stanach Zjednoczonych, organizowanego w Bostonie jako SatanCon 2023. Zjazd odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia i jak zapewniają jego szefowie, będzie to "największe satanistyczne zgromadzenie w historii". Ale są pewne utrudnienia: "Uczestnicy muszą nosić maskę N-95, KN-95 lub jednorazową maskę chirurgiczną. Ochraniacze, bandany i maski z tkaniny nie będą dozwolone" - informuje Świątynia Szatana na swojej stronie internetowej. Co teraz będzie?! Jak odziany w czerń satanista będzie się prezentował w maseczce? Na pewno niejeden już przymierza maski przed lustrem i stara się wybrać tę najmroczniejszą.

Sataniści pozwali władze Bostonu. Nie pozwoliły im wznosić modłów w ratuszu

Tymczasem sataniści ujawnili inne szczegóły swojego spotkania. Po pierwsze, zadedykowali je burmistrz Bostonu Michelle Wu po tym, jak odmówiła im możliwości przemawiania w ratuszu, a konkretnie wygłoszenia "inwokacji" przed posiedzeniem Rady Miejskiej. Grupa w 2021 roku pozwała władze miasta za dyskryminację. Po drugie, spotkanie organizowane z okazji 10-lecia Świątyni Szatana odbędzie się pod hasłem „Hexennacht in Boston”, czyli „Noc Czarownic”.

Sonda
Lubiłeś nosić maseczki?

QUIZ. Dziś 13-go! Rozwiąż ten quiz o przesądach, jeśli nie chcesz mieć dziś pecha

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile lat nieszczęścia przynosi zbicie lustra?
Szatan kazał mu zadźgać sąsiadkę. Przerażające nagranie w sieci

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki