wypadek autobusu w Kanadzie

i

Autor: East News wypadek autobusu w Kanadzie

Celowo wjechał w dzieci

Wjechał autobusem w przedszkole! Dwoje dzieci nie żyje. "Zrobił to celowo"

2023-02-09 8:17

Tragedia w przedszkolu pełnym dzieci! Dwa maluchy nie żyją, a sześć zostało rannych po tym, jak w położoną na przedmieściach Montrealu placówkę wjechał rozpędzony autobus. Według policji nie był to wypadek, a celowe działanie. Kierowca po wypadku wyskoczył z pojazdu całkiem nagi na śnieg. 51-latek usłyszał zarzuty zabójstwa!

51-latek rozmyślnie wjechał autobusem w przedszkole pełne dzieci. Zabił dwoje. Tragedia pod Montrealem w Kanadzie

Był spokojny, pracował w transporcie publicznym przez 10 lat i nigdy nie był notowany przez policję. Co wstąpiło w 51-letniego kierowcę autobusu, który zasiadł za kierownicą i rozmyślnie wjechał w przedszkole, zabijając dwoje dzieci? Do tej tragedii doszło w środę o godzinie 8:30 rano czasu lokalnego. Rodzice właśnie odwozili swoje dzieci do placówki na przedmieściach Montrealu w Kanadzie. Do przedszkola uczęszcza w sumie 80 maluchów w wieku poniżej 5 lat. W pewnym momencie nadjechał rozpędzony autobus. Za kierownicą siedział Pierre Ny St-Amand (51 l.). Mężczyzna wjechał z impetem w budynek przedszkola. W środku zginęło dwoje dzieci, jedno na miejscu, drugie podczas udzielania pomocy, do szpitala z obrażenia nie zagrażającymi życiu trafiło sześcioro maluchów.

Kierowca wjechał w przedszkole, potem rozebrał się do naga i biegał po śniegu. Ma zarzuty zabójstwa

Mężczyzna zachowywał się jak ktoś kompletnie niepoczytalny. Zrzucił z siebie ubranie, wyskoczył z rozbitego pojazdu nagi i biegał po śniegu. Pierre Ny St-Amand został zatrzymany. Usłyszał zarzuty zabójstwa i niebezpiecznej jazdy. "Uważamy, że to celowe działanie, ale nie znamy motywu" – powiedział agencji AFP Pierre Brochet, szef policji w Laval na przedmieściach Montrealu, gdzie doszło do tej tragedii. Plotki w mediach społecznościowych głoszą, że mężczyzna mógł oszaleć z powodu problemów osobistych. Śledztwo trwa.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak?
QUIZ. Znaki zakazu w Polsce. Masz prawo jazdy? Nie skompromituj się
Z ogromną prędkością wjechał na stację paliw. Zatrzymał się w środku sklepu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany