Wysadziła się w powietrze w domu pełnym kotów! Eksplozja w New Jersey

i

Autor: Shutterstock; CBS New York/screen Wysadziła się w powietrze w domu pełnym kotów! Eksplozja w New Jersey

Nie chciała eksmisji

Wysadziła się w powietrze w domu pełnym kotów! Eksplozja w New Jersey

2023-03-03 13:16

Horror podczas próby eksmisji w stanie New Jersey! Kobieta, która od lat bezprawnie zajmowała dom eks partnera i mieszkała tam z dziesiątkami kotów, wysadziła budynek w powietrze podczas konfrontacji z policją. Zginęła, a wraz z nią niewinne zwierzęta. Dom został kompletnie zniszczony.

Mieszkanka New Jersey wysadziła dom w powietrze podczas próby eksmisji. Zginęła, a wraz z nią dziesiątki kotów

Dzika lokatorka wysadziła się w powietrze razem z gromadą kotów! Do tych dramatycznych zdarzeń doszło w ostatnią środę, 1 marca w miejscowości Roosevelt w amerykańskim stanie New Jersey. Jeden z domów zamieszkiwała tam pewna kobieta, którą od kilku lat usiłował eksmitować właściciel budynku i zarazem eks partner lokatorki. Tymczasem ona nie tylko nie zamierzała się wynosić, ale urządziła w domu coś na kształt hotelu dla kotów, miała też mnóstwo własnych zwierząt. Sytuacji nie polepszyły przepisy wprowadzone w czasie pandemii, które chroniły kobietę przed eksmisją. Jednak w końcu coś się zmieniło i dziką lokatorkę zaczęła niepokoić policja. Kobieta za każdym razem mówiła, że nie zamierza nigdzie się wynosić.

Dzika lokatorka wysadziła dom w powietrze. Sąsiedzi zdążyli uciec

Tego feralnego dnia pod dom zajechało parę radiowozów, a potem także straż pożarna. Kobieta groziła zza drzwi, że wysadzi się w powietrze, jeśli ktoś spróbuje wejść do środka. Policjanci zdołali w porę ewakuować sąsiadów szalonej lokatorki. Niestety, chwilę potem nastąpiła eksplozja. Kobieta wywołała wybuch gazu i ogromny pożar. Dom został całkowicie zniszczony. Zginęła zarówno sprawczyni wybuchu, jak i dziesiątki kotów, które były wtedy w budynku. Sąsiadka mieszkająca w przybudówce straciła dobytek życia.

Sonda
Wolisz psy czy koty?

Znasz się na kotach? Udowodnij to. Bez kompletu nie pokazuj się swojemu kotu!

Pytanie 1 z 15
Kocieta po urodzeniu:
Groby psów i kotów. Na tym cmentarzu pochowano pupili znanych Polaków. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany