Nathan Lee Chasing His Horse

i

Autor: Dick Kettlewell/Rapid City Journal via AP, AP Photo/John Locher Nathan Lee Chasing His Horse

Mówił o sobie, że jest święty

Zagrał w hicie, został aresztowany. Prowadził sekssektę, pod pozorem uzdrawiania gwałcił 13-latki

2023-02-01 9:17

Spektakularna akcja amerykańskiej policji. We wtorek (31 stycznia) w Las Vegas został aresztowany 46-letni Nathan Chasing Horse, znany z roli w "Tańczącym z wilkami". Mężczyzna jest oskarżony m.in. o gwałty na 13-letnich rdzennych dziewczynkach. Prowadził sektę, w której pod pozorem uzdrawiania wykorzystywał dzieci i się nad nimi znęcał. Szczegóły są porażające!

Nathan Lee Chasing His Horse (46 l.) zasłynął rolą członka plemienia Siuksów w kinowym przeboju "Tańczący z wilkami" (1990), gdzie jako dziecko zagrał u boku Kevina Costnera. We wtorek, 31 stycznia, po trwającym od października 2022 dochodzeniu, został aresztowany w swoim domu w Las Vegas, w którym mieszkał z pięcioma żonami. Spektakularnego zatrzymania dokonali funkcjonariusze SWAT. Jak informuje "New York Post", były aktor jest między innymi oskarżony o prowadzenie sekty seksualnej, handel ludźmi oraz trwające przez ponad 20 lat napaści seksualne na rdzenne dziewczynki, z których najmłodsze miały 13 lat.

Znany z "Tańczącego z wilkami" jest seksualnym przestępcą?

Jak wynika  z dokumentów, Chasing Horse prowadził sektę o nazwie "The Circle". "Przyciągał zwolenników z różnych plemion w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którzy wierzyli, że jest medykiem i świętą osobą, która może komunikować się z wyższymi istotami i przeprowadzać ceremonie uzdrawiania. Nathan Chasing Horse wielokrotnie wykorzystywał tradycje duchowe i ich system wierzeń jako narzędzie do napaści seksualnych na młode dziewczęta" — głoszą oświadczenia sądowe.

Prowadził sekssektę, rodzice sami "oddawali" mu córki

Nathan nie musiał robić zbyt wiele - wyznawcy jego kultu sami oferowali mu swoje młode córki na żony. Jedna z nich miała zaledwie 15 lat, gdy została mu ofiarowana jako "prezent", inna została jego żoną mając 16 lat. On z kolei zmuszał młode dziewczęta do seksu z klientami, którzy mu za to płacili, a akty seksualne nagrywał.

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Ruszył proces dziadka oskarżonego o gwałt na 6-letniej wnuczce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany