Zeleńscy

i

Autor: AP Zeleńscy

Żona prezydenta Ukrainy szczerze o miłości. "Nasz związek jest w stanie pauzy"

2022-06-30 13:20

Dramatyczne wyznania pierwszej damy Ukrainy! Ołena Zełenska (44 l.) w wywiadzie dla CNN szczerze opowiedziała o swoim związku z Wołodymyrem Zełenskim (44 l.). "Nasza relacja jest w stanie pauzy, tak jak w przypadku reszty mieszkańców Ukrainy" - stwierdziła pierwsza dama w rozmowie z CNN. Opowiedziała też o tym, jak prezydent kontaktuje się teraz ze swoimi dziećmi.

Wołodymyr Zełenski i Ołena Zełenska. "Nasza relacja jest w stanie pauzy"

Kiedy zaczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę, Wołodymyr Zełenski szybko został okrzyknięty bohaterem. Nigdzie nie uciekł i nie poddał się, został w Kijowie, czego w ogóle nie ukrywał. "Jestem tu, przy ulicy Bankowej i nigdzie się nie wybieram" - mówił w przemówieniu. Jego postawę porównywano z postawą Władimira Putina, o którym plotkowano, że zaszył się w jakimś tajnym bunkrze jak tchórz. Potem Wołodymyr Zełenski wygłosił jeszcze niejedno przemówienie - niemal codziennie nagrywa krótki film, w którym ostrzega przed Rosją, prosi o więcej broni dla Ukrainy, dodaje ducha swoim żołnierzom. W ten sposób kontaktuje się ze światem. Niestety, jego żona i dzieci także widzą go niemal wyłącznie na tych filmach. Teraz Ołena Zełenska (44 l.) w wywiadzie dla CNN szczerze opowiedziała o swoim związku z Wołodymyrem Zełenskim (44 l.). - Nasza relacja jest w stanie pauzy, tak jak w przypadku reszty mieszkańców Ukrainy - stwierdziła pierwsza dama Ukrainy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pies uwięziony w budynku zniszczonym przez Rosjan. Finał akcji wyciska łzy z oczu

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin zaczął odpuszczać?! "Te państwa mogą robić, co chcą"

Sonda
Czy Wołodymyr Zełenski jest wzorem idealnego prezydenta?

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy. Ile mają dzieci? Wzruszające wyznania

- My... czekamy, aż znów będziemy razem, kiedy będziemy spędzać ze sobą wieczory, rozmawiać z dziećmi o ich sprawach. To nie jest normalne. To nie są normalne relacje, w którym dzieci nie mogą zobaczyć swojego ojca i tylko rozmawiają z nim przez telefon - dodała Ołena Zełenska. Jak dodała, sporadycznie może widywać się z mężem, jednak spotkania te trwają krótko. - Ale przynajmniej mogę czuć go fizycznie blisko mnie - dodała szczerze pierwsza dama.

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy są małżeństwem od 2003 roku, mają córkę Oleksandrę (17 l.) i syna Kyryłę (9 l.). Początkowo Ołena była przeciwna startowi męża w wyborach prezydenckich, ale ostatecznie włączyła się w jego kampanię. Wołodymyr Zełenski został prezydentem Ukrainy w 2019 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szef wywiadu podaje datę śmierci Putina! "Nie ma przed sobą długiego życia"

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Putin zostanie zabity, p... młotem w głowę". Mocne słowa byłego szpiega

Express Biedrzyckiej - prof. Jan Malicki: Zełenski to pierwszy prezydent, który może zmienić Ukrainę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE