Zeleńscy

i

Autor: AP Zeleńscy

Żona prezydenta Ukrainy szczerze o miłości. "Nasz związek jest w stanie pauzy"

2022-06-30 13:20

Dramatyczne wyznania pierwszej damy Ukrainy! Ołena Zełenska (44 l.) w wywiadzie dla CNN szczerze opowiedziała o swoim związku z Wołodymyrem Zełenskim (44 l.). "Nasza relacja jest w stanie pauzy, tak jak w przypadku reszty mieszkańców Ukrainy" - stwierdziła pierwsza dama w rozmowie z CNN. Opowiedziała też o tym, jak prezydent kontaktuje się teraz ze swoimi dziećmi.

Wołodymyr Zełenski i Ołena Zełenska. "Nasza relacja jest w stanie pauzy"

Kiedy zaczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę, Wołodymyr Zełenski szybko został okrzyknięty bohaterem. Nigdzie nie uciekł i nie poddał się, został w Kijowie, czego w ogóle nie ukrywał. "Jestem tu, przy ulicy Bankowej i nigdzie się nie wybieram" - mówił w przemówieniu. Jego postawę porównywano z postawą Władimira Putina, o którym plotkowano, że zaszył się w jakimś tajnym bunkrze jak tchórz. Potem Wołodymyr Zełenski wygłosił jeszcze niejedno przemówienie - niemal codziennie nagrywa krótki film, w którym ostrzega przed Rosją, prosi o więcej broni dla Ukrainy, dodaje ducha swoim żołnierzom. W ten sposób kontaktuje się ze światem. Niestety, jego żona i dzieci także widzą go niemal wyłącznie na tych filmach. Teraz Ołena Zełenska (44 l.) w wywiadzie dla CNN szczerze opowiedziała o swoim związku z Wołodymyrem Zełenskim (44 l.). - Nasza relacja jest w stanie pauzy, tak jak w przypadku reszty mieszkańców Ukrainy - stwierdziła pierwsza dama Ukrainy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pies uwięziony w budynku zniszczonym przez Rosjan. Finał akcji wyciska łzy z oczu

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin zaczął odpuszczać?! "Te państwa mogą robić, co chcą"

Sonda
Czy Wołodymyr Zełenski jest wzorem idealnego prezydenta?

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy. Ile mają dzieci? Wzruszające wyznania

- My... czekamy, aż znów będziemy razem, kiedy będziemy spędzać ze sobą wieczory, rozmawiać z dziećmi o ich sprawach. To nie jest normalne. To nie są normalne relacje, w którym dzieci nie mogą zobaczyć swojego ojca i tylko rozmawiają z nim przez telefon - dodała Ołena Zełenska. Jak dodała, sporadycznie może widywać się z mężem, jednak spotkania te trwają krótko. - Ale przynajmniej mogę czuć go fizycznie blisko mnie - dodała szczerze pierwsza dama.

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy są małżeństwem od 2003 roku, mają córkę Oleksandrę (17 l.) i syna Kyryłę (9 l.). Początkowo Ołena była przeciwna startowi męża w wyborach prezydenckich, ale ostatecznie włączyła się w jego kampanię. Wołodymyr Zełenski został prezydentem Ukrainy w 2019 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szef wywiadu podaje datę śmierci Putina! "Nie ma przed sobą długiego życia"

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Putin zostanie zabity, p... młotem w głowę". Mocne słowa byłego szpiega

Express Biedrzyckiej - prof. Jan Malicki: Zełenski to pierwszy prezydent, który może zmienić Ukrainę