Władimir Putin

i

Autor: AP PHOTO/PAVEL GOLOVKIN Władimir Putin

Szef wywiadu podaje datę śmierci Putina! "Nie ma przed sobą długiego życia"

2022-06-28 13:18

Nowe plotki o rzekomej ciężkiej chorobie Władimira Putina! Tym razem głos zabrał sam szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. "Putin nie ma przed sobą długiego życia" - stwierdził generał Kyryło Budanow (36 l.). Powiedział nawet, jaka jest jego zdaniem prawdopodobna data śmierci Władimira Putina.

Opuchnięta twarz, drżenie ciała, kurczowe trzymanie się stołu, tajemnicze zasłabnięcia i ważne wizyty odwoływane pierwszy raz od lat. Spekulacje o rzekomej ciężkiej chorobie Władimira Putina nie ustają. Inni są zdania, że takie plotki wypuszcza specjalnie... Kreml. "Myślę, że sam Kreml aktywnie podtrzymuje te plotki, nawet je wrzuca, a później zaczynają żyć swoim życiem" - powiedział niedawno politolog Iwan Preobrażeński w rozmowie z ukraińskim portalem NV.ua. Kreml miałby rozpuszczać te plotki, by straszyć stabilnością systemu politycznego w Rosji, zagwarantowanego równie prowojennymi ewentualnymi następcami Putina. Jednak pogłosek o tym, iż Władimir Putin naprawdę choruje, jest o wiele więcej.

Choroba Władimira Putina. "Putin nie ma przed sobą długiego życia"

The Sun pisał o chorobie Parkinsona, Projekt o podejrzeniu problemów nowotworowych. Teraz głos zabrał sam szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. "Putin nie ma przed sobą długiego życia" - powiedział generał Kyryło Budanow (36 l.) w wywiadzie z USA Today i dodał, że rosyjski prezydent cierpi na kilka poważnych chorób jednocześnie. Powiedział nawet, jaka jest jego zdaniem prawdopodobna data śmierci Władimira Putina.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Putin zostanie zabity, p... młotem w głowę". Mocne słowa byłego szpiega

PRZECZYTAJ TAKŻE: Miedwiediew znowu straszy. "To może doprowadzić do trzeciej wojny światowej"

Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?

Data śmierci prezydenta Rosji. Szef wywiadu powiedział, kiedy umrze Putin

Otóż zdaniem ukraińskiego szef Głównego Zarządu Wywiadu Putinowi zostały najwyżej dwa lata życia, a więc rokiem jego śmierci byłby 2024 rok. Wcześniej o zagrożeniu życia Putina mówił dla Daily Beast były szef moskiewskiego oddziału CIA. Według Daniela Hoffmana można spodziewać się, że ktoś z wysoko postawionych współpracowników dyktatora zdecyduje się podjąć ryzyko zgładzenia go, byle tylko dorwać się do władzy. "Nikt nie zapyta: 'Hej Władimir, czy chciałbyś odejść?'. Nie. Piep... młotem w głowę i on nie żyje. Albo nadejdzie czas pojechać do sanatorium" - powiedział Daniel Hoffman dla "Daily Beast". "To, co prawdopodobnie teraz zobaczycie wśród otaczających go ludzi, to walka o jego stanowisko" - dodał.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Na Kremlu już zdecydowano. Rosja chce wciągąć w wojnę kolejny kraj". Zełenski ostrzega!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piosenkarka gorąco wspierała Putina. Runęła na ziemię na scenie! WIDEO

Nie ustaje pomoc dla Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE