Władimir Putin

i

Autor: MIKHAIL METZEL, SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP

Nowe informacje o "chorobie Putina". Zaskakująca teoria eksperta

2022-06-25 15:51

Władimir Putin jest poważnie chory - takie pogłoski krążą po świecie od paru lat, a szczególnie nasiliły się po wybuchu wojny na Ukrainie. Zachodnie i rosyjskie antyputinowskie media raz po raz publikują rewelacje o stanie zdrowia rosyjskiego dyktatora. Teraz politolog Iwan Preobrażeński ma nową, zaskakującą teorię na temat "choroby Putina". Czyżby to była prawda?

Władimir Putin jest chory? Nowa teoria o stanie zdrowia Putina

Spekulacje o rozmaitych schorzeniach Władimira Putina raz po raz pojawiają się w mediach. The Sun pisał o chorobie Parkinsona, a rosyjski Projekt sugerował, że może chodzić nawet o nowotwór, powołując się przy tym na informacje o specjalizacjach lekarzy, którzy podążają za rosyjskim prezydentem niemal krok w krok. Plotki szczególnie nasiliły się po wybuchu wojny na Ukrainie. Każde publiczne pojawienie się Władimira Putina oznacza kolejne spekulacje - w jego zachowaniu media dopatrują się objawów choroby, na przykład drżenia ciała, opuchlizny twarzy. Kreml zawsze stanowczo dementował te wszystkie plotki, a Putin tradycyjnie był przecież zawsze przedstawiany jako strongman i wiecznie młody okaz zdrowia. Jaka jest prawda? Czy w plotkach o chorobie Putina jest ziarno prawdy? Teraz politolog Iwan Preobrażeński ma nową, zaskakującą teorię na temat "choroby Putina". To może zaskoczyć!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosyjski generał wygraża kolejnym państwom. "Ten kraj przestanie istnieć"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Łukaszenka chciał postraszyć na granicy. Okazało się, że czołgi są drewniane

Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?

Plotki o chorobie Putina rozpuszcza Kreml? Ekspert tłumaczy, dlaczego

"Myślę, że sam Kreml aktywnie podtrzymuje te plotki, nawet je wrzuca, a później zaczynają żyć swoim życiem. Tak jak na początku wrzucili nie wiadomo skąd wziętą kandydaturę (sekretarza Rady Bezpieczeństwa Rosji) Nikołaja Patruszewa, a teraz wrzucają, że Patruszew ma oponentów" - powiedział Iwan Preobrażeński w rozmowie z ukraińskim portalem NV.ua. Po co Kreml miałby rozsiewać tego typu plotki? Zdaniem politologa chodzi o zamaskowanie możliwości zmiany politycznej w Rosji poprzez rozpuszczanie pogłosek o tym, że nawet w razie niedyspozycji czy odejścia Putina ze stanowiska na jego miejsce i tak wejdzie ktoś bardzo podobny. "I właśnie tę kwestię próbują zamaskować pustą gadaniną o możliwych kandydatach" - uważa ekspert. Paradoksalnie więc jest to dość optymistyczna teoria, skoro prawdę o politycznej sytuacji w Rosji trzeba maskować.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin grozi Szatanem! "Skuteczna obrona nie będzie możliwa"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"!

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Bieniek: Nie wyobrażam sobie spotkania Putina z Zełenskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE