Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie kochance Putina

i

Autor: Shutterstock, AP Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"

Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"!

2022-06-22 13:20

Mocne oskarżenia rosyjskiego biznesmena i zaciekłego wroga Władimira Putina! Leonid Niewzlin twierdzi, że Alina Kabajewa ma dwa tajne domy w Turcji, a w ich zakupie pomógł bliski współpracownik prezydenta tego kraju. Sam Recep Erdogan załatwił "kochance Putina" ochroniarzy, którzy pilnują jej w tych letnich rezydencjach - oskarża Leonid Niewzlin. Tymczasem "Wall Street Journal" podkreśla, że Ankara oddala się od NATO i utrzymuje dobre relacje z Moskwą.

Alina Kabajewa od lat nazywana jest "kochanką Putina". Między innymi lider rosyjskiej opozycji Aleksiej Nawalny uważa, że była gimnastyczka olimpijska to wieloletnia partnerka dyktatora, podobnie jak niektóre zachodnie media, w tym "New York Post" czy "Sonntagszeitung". Ten ostatni pisał, że Alina Kabajewa ma z Putinem dwóch synów w wieku 3 i 7 lat. Niedawno autorzy profilu General SVR na Telegramie, podający się za byłych pracowników rosyjskich służb, pisali o kolejnej ciąży "kochanki Putina"! Czy najnowsze doniesienia o Alinie Kabajewej to plotki, a może prawdziwe oskarżenia? W każdym razie są bardzo mocne i dotyczą nie tylko byłej gimnastyczki, ale też... jednego ze światowych przywódców.

Prezydent Turcji pomaga Alinie Kabajewej?

Oskarżenia te padły z ust rosyjskiego biznesmena i zaciekłego wroga Władimira Putina. Leonid Niewzlin twierdzi, że Alina Kabajewa ma dwa tajne domy w Turcji, a w ich zakupie pomógł bliski współpracownik prezydenta tego kraju. Mało tego! Według Leonida Niewzlina sam Recep Erdogan załatwił "kochance Putina" ochroniarzy, którzy pilnują jej w tych letnich rezydencjach. O sprawie napisały m.in. "Mirror" i "Daily Mail". Sam Niewzlin udostępnił link do artykułu z "Mirrora" na Twitterze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ujawnia plany! "Mówi, że zbuduje nowy porządek świata. Nic nie będzie takie samo"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kto wygra wojnę na Ukrainie? Ujawniono przewidywania USA

Sonda
Czy wierzysz, że Putin i Kabajewa mają wspólnie dzieci?

Turcja coraz bliżej Rosji? Niepokój w Kijowie

Turcja od początku wojny na Ukrainie stara się zachować poprawne relacje z Moskwą i pełnić funkcję negocjatora. To właśnie w Turcji zorganizowano dwie rundy rozmów pokojowych między Rosją a Ukrainą, jednak nie zakończyły się one powodzeniem. Tymczasem "Wall Street Journal" podkreśla, że Ankara oddala sie od NATO i utrzymuje dobre relacje z Moskwą, zaś Kijów niepokoi się tą sytuacją i uważa, że może dojść do zbliżenia Turcji i Rosji. Póki co Ankara blokuje kandydatury Szwecji i Finlandii do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Pojawiły się też oskarżenia o kupowanie od Rosji ukradzionego na Ukrainie zboża. Turcja odpowiada, że bada tę sprawę, a strona rosyjska przedstawiła dokumenty, zgodnie z którymi zboże pochodziło z Rosji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin zalegalizował kradzież na Ukrainie! "Zabrali wszystko, nawet grill"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajny majątek Putina ujawniony! Wiadomo, jak ukrywa swoje pałace

Express Biedrzyckiej - gen. Waldemar Skrzypczak: Rosja nie przegra tej wojny dzięki elitom politycznym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE