Władimir Putin, bomba

i

Autor: Shutterstock, AP Ekspert o wojnie nuklearnej USA-Rosja. To przeraża!

Putin grozi Szatanem! "Skuteczna obrona nie będzie możliwa"

2022-06-23 7:11

Władimir Putin zagroził Szatanem! Podczas spotkania z absolwentami akademii wojskowej na Kremlu rosyjski dyktator ogłosił, że słynne pociski zwane Szatanem do końca roku trafią do wyposażenia armii. Tymczasem rosyjskie ministerstwo obrony przechwala się, że taki pocisk mógłby w ciągu paru chwil zniszczyć cały kraj, a jego zasięg to 18 tysięcy kilometrów.

Szatan II będzie wyposażeniem rosyjskiej armii

Do Berlina dolatują w 106 sekund, do Paryża w 206 sekund, a do Londynu w 202 sekundy. Takie przechwałki na temat najstraszniejszej rosyjskiej broni rozpowszechniała niedawno reżimowa telewizja Władimira Putina. Zachodni eksperci uważają co prawda, że do Londynu Szatan II doleciałby w ciągu 13 minut, ale wobec tego, co stałoby się potem, nie ma to chyba żadnego znaczenia. Rosyjskie ministerstwo obrony przechwalało się bowiem, że pocisk RS-28 Sarmat, zwany nieoficjalnie Szatanem i zdolny do przenoszenia 10 dużych lub 16 małych głowic nuklearnych, mógłby w ciągu paru chwil zniszczyć cały kraj lub jeden amerykański stan.

Władimir Putin chwali się Szatanem

Teraz temat Szatana powrócił. Podczas spotkania z absolwentami akademii wojskowej na Kremlu Władimir Putin ogłosił, że słynne pociski zwane Szatanem do końca roku trafią do wyposażenia armii. "To wielkie i ważne wydarzenie" - powiedział rosyjski dyktator o przeprowadzonym w kwietniu teście Szatana II.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ujawnia plany! "Mówi, że zbuduje nowy porządek świata. Nic nie będzie takie samo"

Sonda
Czy po zakończeniu wojny należy wznowić kontakty gospodarcze z Rosją?

"Skuteczna obrona nie zostanie opracowana"

"Zapewni on bezpieczeństwo Rosji, chroniąc państwo przed zewnętrznymi zagrożeniami. Sprawi, że ci, którzy próbują grozić naszemu krajowi agresywną retoryką, dwa razy się zastanowią" - zagroził Putin. Tymczasem jak stwierdził w reżimowej telewizji dowódca rosyjskich strategicznych sił rakietowych generał pułkownik Siergiej Karakajew, przed Szatanem nie sposób się obronić. "Skuteczna obrona przeciwrakietowa przeciw rakietom Sarmat II prawdopodobnie nie będzie zostanie opracowana w nadchodzących dziesięcioleciach" - powiedział Karakajew.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kto wygra wojnę na Ukrainie? Ujawniono przewidywania USA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin zalegalizował kradzież na Ukrainie! "Zabrali wszystko, nawet grill"

Express Biedrzyckiej 22.06 (Adam Bielan, prof. Ewa Marciniak, gen. Stanisław Koziej) Sedno Sprawy: Maciej Wąsik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE