Piosenkarka Valeriya gorąco wspierała Putina. Runęła na ziemię na scenie

i

Autor: NEXTA/TWITTER Piosenkarka Valeriya gorąco wspierała Putina. Runęła na ziemię na scenie

Piosenkarka gorąco wspierała Putina. Runęła na ziemię na scenie! WIDEO

2022-06-26 22:20

Dopiero co jeden sławny zwolennik polityki Putina wywrócił się w miejscu publicznym, a już kolejna osoba z otoczenia dyktatora wywija spektakularnego orła! Tym razem bolesny upadek przytrafił się Valeryi, rosyjskiej piosenkarce gorąco wspierającej rosyjską agresję na Ukrainę i Władimira Putina. 54-letnia gwiazda z Moskwy była w samym środku występu, gdy nagle runęła jak długa na ziemię! Wszystko się nagrało.

Piosenkarka wielbiąca Putina przewróciła się na scenie

Czy to już jakaś epidemia? Kolejna znana osoba wspierająca politykę Władimira Putina zaliczyła publiczną widowiskową wywrotkę! Tym razem taka przygoda przytrafiła się mało znanej w Polsce, za to będącej gwiazdą w Rosji piosenkarce. Chodzi o Ałłę Juriewną Perfilową występującą jako Valeriya. 54-latka gorąco popiera wojnę na Ukrainie i Władimira Putina. Jest zresztą jego fanką od lat, a od 2012 roku zasiada w specjalnej prezydenckiej radzie do spraw kultury. W 2018 roku Putin osobiście wręczył jej nawet Order Przyjaźni... Przyjaciółka Putina tego feralnego dnia miała dać kolejny występ. Wyszła na scenie w miniówie i na szpilkach. Z dumną miną zaczęła swoje trele, schodząc po schodkach znajdujących się na scenie. Nagle... łubudu! Valeriya runęła jak długa na ziemię. Wszystko się nagrało... "Przyjęła pozę charakterystyczną dla rosyjskiej ekonomii i udowodniła, że nigdy nie jest za późno na wstanie z kolan" - pisze ironicznie serwis Nexta.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Władimir Putin wyjeżdża za granicę! Wiadomo, gdzie się udaje

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicza nocna narada na Kremlu. Wcześniej spotkanie Putina z Łukaszenką

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

Patriarcha Cyryl też się przewrócił

Dziś pisaliśmy o bardzo podobnym incydencie z udziałem patriarchy Cyryla, innym znanym zwolenniku Putina. Zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, który między innymi przypisywał rosyjskiej agresji na Ukrainę duchowy wymiar, wywrócił się niedawno podczas święcenia świątyni w Noworosyjsku. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widzimy, jak Cyryl wywija orła, a gromada innych duchownych rzuca się patriarsze na ratunek. "To, że dziś upadłem, niczego nie oznacza. Po prostu - wspaniała posadzka, można się w niej przeglądać (...), ale gdy pada na nią woda, nawet święcona, działają prawa fizyki" - tłumaczył potem patriarcha.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alina Kabajewa coś ukrywa? Prezydent Turcji oskarżony o pomaganie "kochance Putina"!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ujawnia plany! "Mówi, że zbuduje nowy porządek świata. Nic nie będzie takie samo"

Express Biedrzyckiej - prof. Agnieszka Legucka: Rosnąca agresja Rosji pokazuje, że sankcje działają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE