Prezydent Rosji Władimir Putin

i

Autor: MIKHAIL TERESHCHENKO/SPUTNIK, KREMLIN POOL PHOTO VIA AP Władimir Putin

Władimir Putin wyjeżdża za granicę! Wiadomo, gdzie się udaje

2022-06-26 21:10

Władimir Putin wyjedzie z Rosji! Takie informacje podała gazeta "Kommiersant". Nieoczekiwany wyjazd zagraniczny rosyjskiego prezydenta odbędzie się już w nadchodzących dniach, chociaż dokładnej daty nie podano. Wiadomo, dokąd dokładnie uda się Władimir Putin po wyjeździe z Rosji. Na pewno odwiedzi dwa znajdujące się blisko siebie kraje. O co chodzi?

Władimir Putin wyjeżdża z Rosji. Pierwszy raz od wybuchu wojny na Ukrainie

Od wybuchu wojny na Ukrainie Władimir Putin nie opuszczał Rosji. Teraz ma się to zmienić! Rosyjski prezydent wkrótce wyjedzie z Rosji - takie informacje podała gazeta "Kommiersant", największy rosyjski dziennik niezależny. Nieoczekiwany wyjazd zagraniczny Władimira Putina odbędzie się już w nadchodzących dniach, chociaż dokładnej daty nie podano. Wiadomo, dokąd dokładnie uda się Władimir Putin po wyjeździe z Rosji. Na pewno odwiedzi dwa znajdujące się blisko siebie kraje - Tadżykistan i Turkmenistan. W tym pierwszym kraju według "Kommiersant" prezydent Rosji planuje spotkać się z prezydentem Emomali Rachmonem, zaś w Turkmenistanie weźmie udział w Ekonomicznym Forum Kaspijskim odbywającym się w stolicy tego kraju, Aszchabadzie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tajemnicza nocna narada na Kremlu. Wcześniej spotkanie Putina z Łukaszenką

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zachodni przywódcy kpią z TEGO zdjęcia Putina! "Pokażmy mu nasze klaty"

Sonda
Ile potrwają jeszcze rządy Putina w Rosji?

Rosja ostrzelała blok w Kijowie. Ofiarami cywile

Tymczasem w Kijowie trwa akcja ratunkowa po ostrzale bloku mieszkalnego przez siły rosyjskie. Jak zwykle wojska Władimira Putina mierzyły w zwyczajnych cywilów. W ataku dziś rano zginęła jedna osoba, sześć zostało rannych. Wśród rannych jest 7-letnia dziewczynka, której ojciec jest ofiarą rosyjskiego ostrzału. Stan dziecka jest stabilny. Mer Kijowa Witalij Kliczko napisał na Telegramie, że celem barbarzyńskiego ataku jest "zastraszenie ludności i wzbudzenie paniki". Zaapelował też do mieszkańców Ukrainy, by nie ignorować syren alarmowych i chować się w schronach, kiedy słychać to ostrzeżenie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Patriarcha Cyryl przewrócił się podczas nabożeństwa! Błogosławił wojnę i Putina

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe informacje o "chorobie Putina". Zaskakująca teoria ekspertów

Express Biedrzyckiej - gen. Stanisław Koziej: Państwa zachodnie muszą postraszyć Rosję
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE